Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jaki program do wysyłania newsletterów i mailingów?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki program do wysyłania newsletterów i mailingów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • MarekPatera 5 lip 2013, 17:13
    Mam listę adresów email ze swojej strony, chciałbym wysłać wszystkim użytkownikom newsletter.

    Znacie jakiś wart uwagi program do wysyłania newsletterów i mailingów?
    Cytuj
  • Gandalf_Czerwo 5 lip 2013, 19:52     (ostatnio zmieniony przez autora 6 lip 2013, 11:09, w całości zmieniany 4 razy)
    Ja regularnie ślę wysyłki po kilkadziesiąt tysięcy maili miesięcznie i dobrze mi się korzysta . uśmiech

    Program ma dużo przydatnych funkcji: szablony wraz z edytorem, import i eksport danych, opcje targetowania i personalizacji, bardzo rozbudowane raportowanie. Pommo sporych możliwości Freshmail jest prosty w obsłudze i w podstawowej wersji za darmo.
    Cytuj
  • Xiantoo 6 lip 2013, 14:43
    Wypróbowany i niezawodny. I do tego tani uśmiech

    Możesz przetestować także inne programy do newsletterów, ale najprawdopodobniej i tak wybierzesz Freshmaila - to najpopularniejszy program w polsce i coś w tym jest uśmiech

    Systemy po polsku
    - Benefiter
    - JetMail
    - AndoMail
    I po angielsku:
    - Email Brain
    - MadMini
    - BenchmarkEmail

    Cytuj
  • SzymonBiegaj 8 lip 2013, 10:49
    Jakiś czas testowałem amerykańskie rozwiązania typu active campaign czy wymieniony tutaj EmailBrain i doszedłem do wniosku, że Freshmail lepiej radzi sobie w polskich warunkach. Ma takie funkcje jak odmiana imion przez przypadki na potrzeby personalizacji, możliwość testowania wyglądu wiadomości u polskich dosatwców skrzynek, testy antyspamowe uwzględnaijace polskie realia, polskojęzyczni pracownicy, itp.

    Freshmail niedawno przeszedł gruntowną zmianę wyglądu i niestety w nowej wersji nie działają jeszcze wszystkie funkcje, które są w starej wersji (przykładowo wysyłka kampanii SMS). Pewnie kwestia czasu...
    Cytuj
  • kozuka 12 lip 2013, 12:15
    najpopularniejszy i najlepszy w Polsce. W 2012 roku wysłali 3 miliardy wiadomości na polskie konta, więc najprawdopodobniej każdy z nas otzrymuje jakieś maile wysłane z tego systemu uśmiech
    Cytuj
  • SzymonBiegaj 16 lip 2013, 23:20
    A jakie macie sprawdzone sposoby na pozyskiwanie adresów do bazy? Oczywiście mam na myśli legalne sposoby na pozyskanie wartościowych subskrybentów którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie wiadomości.
    Cytuj
  • kryptonit 20 lip 2013, 13:52
    No najprostszym sposobem jest stworzenie opcji zamawiania newslettera na Twojej stronie, wtedy masz pewność, że klient jest zainteresowany Twoimi usługami i sam, świadomie chce otrzymywać ofertę reklamową uśmiech Co do samych programów do tworzenia kampanii mailingowych to ja sam korzystam z FreshMaila, jest darmowy i na moje potrzeby funkcje, które oferuje wystarcza uśmiech
    Cytuj
  • cookie138 30 wrz 2013, 11:31
    Fresh mail to może nie nalepszy, ale jeden z lepszych systemów do tworzenia emailingów. Na pewno jego zaletą jest łatwa obsługa, oraz duże możliwości personilizacji przekazu oraz bardzo dobry dział obsługi klietna, który udziela szybko odpowiedzi na wszelkie pytania.
    Cytuj
  • Agortus 30 sty 2014, 11:10
    Widziałem już gdzieś tutaj podobny wątek. Też się skłaniam ku freshmailowi. Bo czytelny interfejs, bo łatwy w obsłudze, do tego sporo funkcji przydatnych.
    Cytuj
  • Aniela22 25 paź 2014, 17:49
    A czemu chcesz sie pakowac w taka formę reklamy? Nie lepiej jak zdecydujesz sie na Voice mailing, moim zdaniem to dużo skuteczniejszy sposób aby dotrzeć do klienta. takie głosowe sms są częściej odsłuchiwane niż odczytywane są maile reklamowe jakie chcecie wysyłać.
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Następna: Oprogramowanie?