Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jakie oprogramowanie dla średniego przedsiębiorstwa?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie oprogramowanie dla średniego przedsiębiorstwa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • 5 wrz 2012, 12:32
    Witam,
    Tak się zastanawiam nad zmianą systemu zarządzania dla mojej firmy. Konkretnie chodzi mi o takie oprogramowanie dla firmy które obsługuje zarówno dział logistyczny jak i księgowy. Korzystał już ktoś z takowego? A może znacie coś godnego polecenia?
    Cytuj
  • zylek 1 paź 2012, 12:37
    Zobacz to
    To dosyć tani program, dostępny z pod przeglądarki, który naprawdę pozwala na sprawne zarządzanie firmom.
    To był jeden z kolejnych programów, jaki wykorzystaliśmy w naszej firmie i tylko przy nim zauważyliśmy jakikolwiek wpływ na wyniki firmy.
    Cytuj
  • skaraf 1 paź 2012, 13:28
    Ten system ma dużo wad. Wiem bo sam z niego korzystałem. Program często się sam wyłączał oraz niektóre dane nie chciały się zapisać.
    Cytuj
  • magdaMazur 16 paź 2012, 11:52     (ostatnio zmieniony przez autora 16 paź 2012, 11:53, w całości zmieniany 1 raz)
    mieliśmy podobne potrzeby - wdrożyliśmy system Baseline. Z tego co pamiętam wchodzą na rynek i wdrażają soft w promocyjnych cenach no i można wziąć na testy
    Cytuj
  • ivers 16 paź 2012, 11:57
    Ja tam zamiast programów wolę zatrudnić ludzi, którzy się na tym znają. Przynajmniej dam komuś pracę, a poza tym ludzie zawsze dadzą mi jakieś alternatywne rozwiązania,a taki program nie.

    Cytuj
  • magdaMazur 17 paź 2012, 11:14
    widocznie masz dużo pieniędzy w kieszeni. Dzisiaj raczej się optymalizuje procesy a nie zatrudnia ludzi i mnoży stałe koszty w firmie
    Cytuj
  • zylek 15 sty 2013, 13:06
    Odsyłam cię tutaj. Już o tym pisałem. Firm nie stać teraz na zatrudnienia kolejnych pracowników - wiesz ile kosztuje pracownik?
    A Taskbeat to tylko 30 zł miesięcznie. Pracownik to minimum 3 tysiące ;/
    Cytuj
  • petitta 22 lut 2013, 15:55
    Zatrudnianie pracownika jest zdecydowanie kiepskim pomysłem, kiedy możesz skorzystać z fachowej obsługi i to bez wychodzenia z domu. Ja prowadzę swoją firmę i korzystam z serwisu http://superksiegowa.pl/ . Dzięki temu nie muszę się za bardzo przejmować rachunkowością, wystarczy tylko, że wprowadzę dane. Ale przede wszystkim nie tracę kasy na zatrudnienie księgowej czy korzystanie z biura rachunkowego.
    Cytuj
  • fleszyn 11 lip 2013, 11:23     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lip 2013, 11:25, w całości zmieniany 3 razy)
    Mogę polecić Ci takie Systemy ERP - Odkąd wprowadziłem je do swojej firmy jestem bardzo zadowolony przymrużenie oka Cały system działa bardzo dobrze - znacznie ułatwił pracę.
    Cytuj
  • cookie138 30 wrz 2013, 11:41
    Skoro nieduża firma to pewnie nie ma wydzielonego działu kadr i płac, dlatego lepiej skorzystać z systemów do zarządzania kadrami np. [url=http://] Enova kadry i płace [/url] pozwoli to nam uprościć m.in. rozliczanie czasu pracy pracowników, odprowadzanie składek ZUS itp.
    Cytuj
1 2 z 2