Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Koszulki z nadrukiem Warszawa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Koszulki z nadrukiem Warszawa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • mmaryla 30 paź 2014, 10:33
    Podajcie jakieś namiary na firmy robiące nadruki na koszulki w dobrych cenach. Z góry dzięki uśmiech
    Cytuj
  • koonik 3 lis 2014, 15:18
    Też na to czekam, bo firm jest wiele, ale nie wszystkie grzeszą jakością
    Cytuj
  • antek99 18 lis 2014, 10:29
    Ja również podpinam się pod temat. Większość koszulek z nadrukiem, które do tej pory zamawiałem po pierwszym praniu wyglądały jak wyciągnięte nie powiem skąd a wcale najtańsze nie były...
    Cytuj
  • rysiek_mela 18 lis 2014, 14:28
    Kiedyś zamawiałem koszulki z nadrukami na imprezę firmową na stronie koliber.waw.pl i były na prawdę przyzwoite jak za tą kwotę, którą zapłaciłem.
    Cytuj
  • dooo 24 lis 2014, 20:31
    Ja zastanawiam się nad zamówieniem koszulek polo dla moich pracowników. Po nowym roku czeka nas wiele wyjazdów służbowych i chciałabym abyśmy byli rozpoznawalni. Na koszulkach byłoby logo firmy i imię pracownika. Co myślicie o tym pomyśle? Sprawdzi się?
    Cytuj
  • rysiek_mela 12 gru 2014, 8:43
    Świetny pomysł!
    Cytuj
  • kieta 12 gru 2014, 10:54
    Na allegro głównie poszukaj. Dlatego, że są tanie ceny.
    Cytuj
  • majestic24 20 gru 2014, 14:53
    Na stronie cupshell.pl można zamówić sobie koszulki z własnym nadrukiem. Realizują oni sprzdaż dla klienta indywidualnego to chyba jakość mają trochę lepszą. Jak nie z Warszawy to może być firma z innego miasta np. http://www.extrema.com.pl/o,12,80,koszulki-biale-z-nadrukiem.html Akurat wysyłka takich koszulek długo nie trwa.
    Cytuj
  • tkanina 25 gru 2014, 12:49
    Na alegrze jest tego od groma
    Cytuj
  • erykit 4 lut 2015, 8:49     (ostatnio zmieniony przez autora 27 lut 2015, 13:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Powiem Ci,że o wiele bardziej opłacalne będzie zamówienie takich koszulek w hurtowniach internetowych. Szczególnie przy większych zamówieniach.
    Reflect ma dobre ceny ( http://www.reflect.pl/ ) . Wszystko da się tam załatwić przez internet . Wystarczy zadzwonić i się dogadać. Cena oczywiście jest do negocjacji. Im większe zamówienie się robi tym jest taniej tak więc warto jest sobie pogadać a może będzie jakaś zniżka.
    Jakiś czas temu zamawialiśmy tam do firmy większą partię odzieży reklamowej .Wszystko było ok.
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: Umeblowanie biura