Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Marketing mobilny - warto?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Marketing mobilny - warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • milosz_w 6 sie 2015, 17:16     (ostatnio zmieniony przez autora 6 sie 2015, 17:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Czy według Was warto wspomagać się masową wysyłką wiadomości sms czy lepszym rozwiązaniem będzie mailing? i co z bazą odbiorców? tworzyć ją od zera? wiem, że można kupić adresy email, tyle, że to chyba nie najlepszy pomysł. Jeżeli prowadziliście takie działania promocyjne, będą wdzięczny za wskazówki.
    Cytuj
  • lidio 15 wrz 2015, 16:22
    Odradzam kupowanie gotowych baz danych, lepiej stworzyć własną - wysyłka wiadomości sms ma sens tylko w tym wypadku.
    Cytuj
  • piotrkaminski 22 wrz 2015, 22:55
    Dużo zależy od branży, choć mi marketing mobilny kojarzy się głównie z smsami informującymi o statusie zamówienia wysyłanymi przez sklepy internetowe, to dobre usprawnienie, jeżeli dotyczy stałych klientów.
    Cytuj
  • kustosz421 12 paź 2015, 17:03
    Jeżeli zastanawiacie się nad wprowadzeniem takich działań, mogę polecić platformę serwersms - bardzo łatwo skonfigurować ją z wewnętrznym systemem firmowym, jest funkcjonalna, niedroga, poza tym można ją przetestować za darmo. Skuteczność marketingu mobilnego została potwierdzona badaniami, moim zdaniem warto zainteresować w takie usprawnienie.
    Cytuj
  • bogdanwel 30 paź 2015, 19:06
    Rozważam wprowadzenie powiadomień sms do sklepu internetowego, według mnie to duże ułatwienie zarówno dla mnie, jak i dla klientów.
    Cytuj
  • kulkaxx 9 lis 2015, 15:30
    Podstawą są dobre domeny no i stronka www!
    Cytuj
  • bluepens 22 lis 2015, 15:28
    PO piersze- lista mail musi być dostosowana pod Twój interes.
    Po drugie-gotowe listy to porażka.
    Wysyłka sms-porażka
    Cytuj
  • Dagskarpety 30 lis 2015, 13:24
    Przede wszystkim warto zadbać o stronę www, która będzie dobrze działać na telefonach!
    Cytuj
  • anastazja4390 29 sty 2016, 14:45
    Wysyłka sms-ów ma sens, ale takie wiadomości trzeba kierować wyłącznie do stałych klientów. U mnie takie działania się sprawdzają w formie powiadomień sms.
    Cytuj
  • bogdanwel 16 maj 2016, 19:42
    Nie sądzę, żeby wiadomości sms były porażką, u mnie dobrze się sprawdziły powiadomienia w takiej formie. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu, obsługa jest sprawniejsza i mamy stały kontakt z klientem.
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum