Favore.plForumFirma, biuro, reklama

System ERP dla firmy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

System ERP dla firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • zylek 4 maj 2015, 17:11
    Przyznam, że na tym etapie moja wiedza na temat systematów jest mizerna - ilość spraw, zleceń, prac sprawia, że zmuszeni jesteśmy do lepszej organizacji i szukamy systemu, który nam to usprawni. Zależy nam na opcji wcześniejszego testowania - jakieś demo. Nie nastawiamy się na dodatkowe moduły, dedykowane funkcje, raczej standard. Propozycje?
    Cytuj
  • Glinka 5 maj 2015, 22:04
    Duże znaczenie ma budżet - może i traficie darmowe rozwiązania, ale ... to nie będzie dawało maxa możliwości.
    Jeśli mam sugerować coś konkretnego to zacznij od Berberis - tutaj w tej samej kwocie będziecie mieli większe funkcjonalności niż w innych produktach tego typu.
    Odpal demo, poświęcić czas na testowanie - powinno coś z tego wyjść
    Cytuj
  • zylek 6 maj 2015, 17:16
    Ok. Czy ten program jest na tyle domyślny, że pracownicy poradzą sobie z nim bez specjalnych szkoleń? Można to całkowicie samodzielnie rozklikać?
    Cytuj
  • Glinka 9 maj 2015, 8:57
    Domyślność programu to kwestia względna - wiele zależy od pracownika, jego podejścia do tego.
    Ale generalnie u nas nie było żadnych problemów - najpierw jedna osoba opanowała całość, a później uczyła kolejne.
    Tzn. najpierw te osoby miały same to rozklikać, a dopiero później zadawać ewentualne pytania.
    Cytuj
  • zylek 11 maj 2015, 17:05
    Poświęcę kilka dni na testowanie - posiedziałem trochę nad plikami pomocy - dużo ciekawych modułów, funkcjonalności - podoba mi się. Ale do wniosków przejdę dopiero kiedy faktycznie zobaczę jak to wygląda w praktyce.
    Cytuj
  • Glinka 12 maj 2015, 21:51
    Jeśli interesuje was wdrożenie wyższej wersji to rozejrzyj się również za firmą, która się tym zajmie. Bo to nie musi być BMS - wybierz firmę z którą łatwiej będzie o o spotkania, ze swojej okolicy. Mam listę tych, którzy to wdrażają bezpośrednio od BMS. U nas realizacją zajmowało się PPUH Micro-Luc Lucjan Weissbek - bardzo dobrze wykonana praca + pomoc w zrozumieniu wielu kwestii.
    Cytuj
  • zylek 13 maj 2015, 17:10
    Ok ale to jest jakaś lista firm, które się tym zajmują? Kogoś w Warszawie znajdę takiego? Bo sam nie wiem - rozsyłać zapytania do firm o wdrożenie Berberisa? Pewnie każda by sobie poradziła, ale nie każda ma doświadczenie, więc mogłoby to długo trwać, co nie?
    Cytuj
  • nimi 14 maj 2015, 8:42
    Zerknijcie sobie tutaj : [url=http://www.gecos.pl/]http://www.gecos.pl/[/url] firma oferuja systemy ERP dla przedsiebiorstw i nie ukrywam, ze ja jako pracownik dużej korporacji chwalę sobie te usprawnienia a nawet nie wyonrazam sobie teraz swojej pracy bez nich. Wiadomo, że sa to koszty ale zwraca się to w uzyskanym czasie dzięki jedemu czy drugiemu systemowi. Dodam tylko, że nie wiem jak to wygląda w małych firmach ale wiem, ze w duzych to już chyba podstawa.
    Cytuj
  • zylek 14 maj 2015, 17:02
    Dzięki za sugestie, ale już testuję już Berberis Minima, to akurat wersja jednostanowiskowa, bezpłatna i do użytku komercyjnego. Dopiero po testach ocenię czy to właśnie to, i jakiej dokładnie wersji będziemy potrzebowali. W naszym przypadku raczej konieczne będzie posiadanie wyższego pakietu, z dodatkowymi możliwościami, ale na razie nie chcę ostatecznie przesadzać.
    Cytuj
  • szarlottka 17 maj 2015, 14:48
    Dobre oprogramowanie jest bardzo ważne podobnie jak dobry plan na optymalizację kosztów. Ja muszę znacznie zmniejszyć rachunki za telefon i rozważam wprowadzenie do firmy czegoś takiego. Wydaje mi się, że telefonia internetowa daje sporo możliwości zarówno przedsiębiorcom jak i osobom prywatnym. Porównywałam spikon z innymi operatorami i chyba mają najniższe ceny.
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum