Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Tonery do drukarek - gdzie znajdę dobre i tanie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tonery do drukarek - gdzie znajdę dobre i tanie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 z 3  
  • Jeri 29 kwi 2012, 23:15
    Witam serdecznie. Chcę dokonać zakupu większej ilości tonerów do moich drukarek, najlepiej jakieś porządne ale też w rozsądnej cenie? Znacie jakiegoś dobrego internetowego sprzedawce, z którym uniknąłbym zakupu przez najbardziej znany serwis aukcyjny?
    Cytuj
  • carbon 29 kwi 2012, 23:22
    Czyżbyś się kolego zraził do zakupów przez Allegro.pl (bo domyślam się, że to o ten serwis chodzi?)

    Z mojej strony mogę polecić E-atramenty. Jak sobie wejdziesz na ich stronę internetową to w menu po prawej stronie masz spis ich oferty. Mają bogaty wybór tonerów, czyli pewnie nadaliby się dla Ciebie. Co do jakości to myślę, że można im w zupełności zaufać bo zgodnie z założeniem sprzedają tonery do znanych marek drukarek: Brothera, HP etc.

    Zastanów się przy okazji, czy nie wolisz zamienników lub samych tuszy. O ile dobrze się orientuję to też u nich dostaniesz.
    Cytuj
  • erykit 2 kwi 2013, 21:59
    W tym sklepie znajdziesz tanie tusze i tonery do drukarek,. Sam wielokrotnie zamawiałem tam tonery i różne artykuły biurowe do swojej firmy. Mają niskie ceny a wszystko jest wysokiej jakości. Sama wysyłka również jest ekspresowa.
    Cytuj
  • ogi26 5 kwi 2013, 11:58
    Ja od roku kupuje zamienniki bardzo tanie z allegro z magiccolor jak do tej pory mnie nie zawiodły, a drukarka się nie psuje uśmiech
    Cytuj
  • jetprinter 4 lip 2013, 14:26     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lip 2013, 14:59, w całości zmieniany 7 razy)
    @Jeri napisał że priorytetem jest jakość i dopiero potem cena która ma nie być zbyt wysoka więc polecam wkłady refabrykowane. Zamienniki jako że chińszczyzna / masowa produkcja nie testowane, bywają zawodne, zasypanie optyki tonerem to dodatkowy koszt konserwacji drukarki, Tonery refabrykowane maja wydajność oraz jakość jak oryginalne, ponieważ dosypywany jest nie tylko proch ale wymieniane są też zużywające się podzespoły, dosypywanie proszku też wymaga odpowiednich warunków, odrobina wilgoci i możemy mieć problem z wydrukami.
    Ważne aby na wkład była gwarancja najlepiej do wyczerpania proszku, niektórzy dają też możliwość naprawy/konserwacji na koszt własny, drukarki jeżeli ta zostanie uszkodzona/zasypana przez wkład co przy tonerach refabrykowanych się praktycznie nie zdarza

    Zapraszam do możliwość zamówienia telefonicznie i z dostawą do klienta
    Cytuj
  • polar 27 lip 2013, 14:44
    jetprinter napisał:@Jeri napisał że priorytetem jest jakość i dopiero potem cena która ma nie być zbyt wysoka więc polecam wkłady refabrykowane. Zamienniki jako że chińszczyzna / masowa produkcja nie testowane, bywają zawodne, zasypanie optyki tonerem to dodatkowy koszt konserwacji drukarki, Tonery refabrykowane maja wydajność oraz jakość jak oryginalne, ponieważ dosypywany jest nie tylko proch ale wymieniane są też zużywające się podzespoły, dosypywanie proszku też wymaga odpowiednich warunków, odrobina wilgoci i możemy mieć problem z wydrukami.
    Ważne aby na wkład była gwarancja najlepiej do wyczerpania proszku, niektórzy dają też możliwość naprawy/konserwacji na koszt własny, drukarki jeżeli ta zostanie uszkodzona/zasypana przez wkład co przy tonerach refabrykowanych się praktycznie nie zdarza
    Zgadzam się z przedmówcą. Dobre tonery fefabrykowane niczym nie ustępują tonerom producentów drukarek. Zamiennik powstający na bazie tonera oryginalnego zachowuje jego parametry jakości co do wydruków oraz niezawodności. Łączymy to wszystko z atrakcyjną ceną i mamy tonery, które są godne polecenia do użytku w drukarkach laserowych.
    Cytuj
  • nikt05 27 lip 2013, 22:49
    Są zamienniki i "zamienniki". U mnie zawsze lepiej sprawdzały się zamienniki nowe. Z regenerowanymi tonerami bywało różnie. Z reguły dobrze regenerowane zamienniki są droższe niż nowe. Nie wiem do jakiej drukarki poszukujesz tonerów. Nasza firma kupuje tonery w sklepie internetowym. Jesteśmy zadowoleni z zamienników oraz obsługi. Mają dobrą obsługę posprzedażna jak się coś dzieje.
    Cytuj
  • majesty15 8 sie 2013, 14:02
    Sprawdź sobie na nokaut.pl jakie ceny polskie sklepy internetowe życzą sobie za tonery do drukarek.
    Cytuj
  • adammonika 9 wrz 2013, 23:48
    Ja ostatnio kupiłem do drukarek HP 4 szt. zamienniki ze sklepu [url=http://]tonerytanie.pl [/url] jak na razie wszystko pięknie chodzi. No i ceny ciekawe.
    Cytuj
  • sawar 1 paź 2013, 22:53
    Witam ja od dłuższego czasu zaopatruje się w tym sklepie internetowym. w ofercie mają ponad 400 modeli zamienników tuszy i tonerów do drukarek ... szybka wysyłka przez paczkomaty, gwarancja na 2 lata no i atrakcyjna cena uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum