Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Ulotki, a może coś innego?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ulotki, a może coś innego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3
  • fela 27 cze 2015, 17:15
    Możesz na przykład zamówić trójdzielne kalendarze z logo Twojej firmy i "puścić w obieg" po okolicznych sklepach i firmach. Jeśli zawiśnie - reklama będzie działała uśmiech
    Cytuj
  • lidio 27 cze 2015, 20:24
    W przypadku lokalnej firmy ulotki jak najbardziej się sprawdzą, chociaż warto również budować pozytywny wizerunek firmy w sieci.
    Cytuj
  • Sebastian1578 29 cze 2015, 11:53     (ostatnio zmieniony przez autora 29 cze 2015, 16:14, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja drukowałem ulotki, plakaty i wizytówki. Reszta promocji poszła przez internet.
    Cytuj
  • betina22 30 cze 2015, 14:50
    Najbardziej trzeba zadbać o widoczność w internecie i pozycjonowanie strony www. Teraz ludzie wszystkiego szukają na necie. Warto być na początkach wyszukiwania w google.
    Cytuj
  • Mirka85 30 cze 2015, 20:51
    A moze spis firm w necie? Ja znalazałam taki katalog i tam wrzuciałam dane firmy. Jest darmowy więc czemu nie skorzystać ? uśmiech
    Cytuj
  • mikola 26 lip 2015, 13:49     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lip 2015, 2:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Ulotki to dobra forma reklamy w przypadku lokalnego biznesu. Według mnie w tym wypadku warto spróbować wdrożyć kampanię na platformie serwersms - jeżeli działania prowadzone są rzetelnie taki rodzaj promocji przynosi naprawdę zadowalające efekty. Reklama musi być kompleksowa - pozycjonowanie, media społecznościowe, dobry content marketing, strona mobilna - to wszystko ma znaczenie.
    Cytuj
  • artie 16 cze 2021, 21:14
    Zgadzam się, ulotki nadal bardzo dobre się sprawdzają, jeśli chodzi o reklamę firmy - a dodatkowo, jest to jedna z tańszych form reklamy. Jeśli chodzi o druk ulotek w Krakowie, polecam Wam z czystym sumieniem drukarnię VPrint.
    Cytuj
  • nowa_kamila 25 sty 2024, 9:47
    W tym temacie warto zajrzeć do firmy https://bingraf.pl/ która oferuje kompleksowe usługi poligraficzne, obejmujące zarówno projektowanie graficzne, druk offsetowy, jak i prace introligatorskie. Szczerze polecam.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: system rezerwacji