Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Dotykowy wyświetlacz w telefonie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dotykowy wyświetlacz w telefonie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • migika 11 wrz 2010, 16:01
    Witam. W najbliższym czasie kończy mi się abonament, więc muszę wybrać dla siebie nowy aparat. Zastanawiam się nad telefonem z wyświetlaczem dotykowym. Czy takie rozwiązanie jest funkcjonalne? Jak wygląda sprawa z pisaniem smsów? Help me uśmiech
    Cytuj
  • gigol 11 wrz 2010, 19:02
    Kiedyś miałem dotykowego LG-ka. Był to mój pierwszy i ostatni telefon z dotykowym wyświetlaczem. Pisanie smsów było dla mnie naprawdę uciążliwe. Odradzam.
    Cytuj
  • veronka 11 wrz 2010, 22:15
    Każdy ma prawo do własnego zdania. Ja mam dotykową nokię 5800 i naprawdę jestem z niej bardzo zadowolona. Pisanie smsów było uciążliwe, ale tylko na początku. Wszystko jest kwestią wprawy.
    Cytuj
  • jimbim 11 wrz 2010, 23:09
    Migika większość telefonów z dotykowym wyświetlaczem ma o wiele większy wyświetlacz. Moim zdaniem jest duża zaleta.
    Cytuj
  • veronka 12 wrz 2010, 6:22
    Na dużym wyświetlaczu o wiele lepiej korzysta się z aplikacji takich jak nawigacja satelitarna.
    Cytuj
  • cylkinka 12 wrz 2010, 8:46
    Najlepiej zrobisz jeśli pożyczysz od któregoś ze znajomych telefon z dotykowym wyświetlaczem i pobawisz się nim trochę. Wszystko przecież wychodzi w praniu. Po kilkugodzinnym teście na pewno wyrobisz sobie jako takie zdanie na temat dotykowych wyświetlaczy.
    Cytuj
  • jonaszek 12 wrz 2010, 12:47
    Osobiście nie polecam telefonu z dotykowym wyświetlaczem. Skusiłem się, a teraz za każdym razem, jak chcę szybko odebrać telefon, to mnie szlag trafia...
    Cytuj
  • iwona_z 21 paź 2010, 11:56
    Nie lubię dotykowych wyświetlaczy. Są dla mnie jakieś niepraktyczne a w dodatku zazwyczaj fatalnie wyglądają, bo są zupełnie popalcowane.
    Cytuj
  • Karramba 12 lip 2011, 11:52
    Pozwolę sobie odpisać mimo, że wątek stary. Mnie ślady na telefonie jakoś nieszczególnie przeszkadzają. Ostatnio jak była oferta telefony w play dla firm to skorzystałam(bo prowadzę działalność) i wzięłam sobie wtedy HTC Desire Z. Fajny jest bo on ma klawiaturę Qwerty na której mi naprawdę bardzo zależało, ekran dotykowy 3,7” i może pobierać e-maile ze wszystkich kont pocztowych. Jak na moje potrzeby to naprawdę spoko telefonik wielki uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum