Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Granie na czekanie. Jak to usunąć??

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Granie na czekanie. Jak to usunąć??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 19 maj 2015, 8:51
    Witam.Czy ktoś może mi tutaj wytłumaczyć jak usunąć tę usługę z mojego telefonu? Kilka dni temu dziecko dorwało się do mojej komórki i ustawiło mi....
    Ona tańczy dla mnie. Tak tak.Na telefonie firmowym.Aż wstyd przed klientami przymrużenie oka

    Może są jakieś szybkie kody?
    Cytuj
  • AngelikaSwie 20 maj 2015, 9:12
    No to rzeczywiscie trochę obciachową Ci tę muzyczkę ustawili język

    Tutaj masz informacje jak to usunąć:
    http://comperia.pl/telekomunikacja/15172-jak-wylaczyc-granie-na-czekanie-w-t-mobile.html

    W T-mobile wystarczy wysłać krótki sms o treści nie na jeden z dwóch numerów telefonów ( masz tam podane). Swoją drogą to bardzo denerwująca sprawa. Sama nie lubię jak ktoś do kogo dzwonię ma to ustawione. Często są to faktycznie bardzo głupie piosenki....
    Cytuj
  • erykit 20 maj 2015, 10:33
    AngelikaSwie napisał:No to rzeczywiscie trochę obciachową Ci tę muzyczkę ustawili język

    Tutaj masz informacje jak to usunąć:
    http://comperia.pl/telekomunikacja/15172-jak-wylaczyc-granie-na-czekanie-w-t-mobile.html

    W T-mobile wystarczy wysłać krótki sms o treści nie na jeden z dwóch numerów telefonów ( masz tam podane). Swoją drogą to bardzo denerwująca sprawa. Sama nie lubię jak ktoś do kogo dzwonię ma to ustawione. Często są to faktycznie bardzo głupie piosenki....
    Uff działa ! Pierwszy kod nie działał ale drugi już tak. Usunąłem język Dobrze,że nikt do mnie nie dzwonił w tym czasie bo rzeczywićie byłby trochę obciach z tą muzyczką.
    Juz myślałem,że musiałbym sie z tym wybrac do salonu.
    Cytuj
  • fleszyn 21 maj 2015, 9:07
    A ja sam jestem zdania,że usługa jest bardzo wygodna Mam granie na czekanie i już kilka osób mi powiedziało,że lubi do mnie dzwonić bo leci fajna muzyka an ie pusty dzwonek.

    Jednak każdy ma inne zdanie. Jak Ci się nie podoba to może dobrze,że zrezygnowałeś.
    Cytuj
  • sloneczko9 21 maj 2015, 10:38
    O matko dobrze ,że trafiłam na ten wątek bo również mam podobny problem.Z tym,ze sama sobie to ustawiłam ( inny utwór w chwili fascynazji). MOze i jest to fajne ale okazało sie,że jedynie 1 miesiąc jest darmowy a obecnie pobierają mi od tego pieniądze. A sorry, za coś takiego to nie zamierzam płacić język
    Cytuj
  • erykit 22 maj 2015, 10:06
    A to jeszcze jest płatne? Tego to nie wiedziałem .To nawet za takie głupoty każą sobie płacić? To szczerze powiedziawszy sam znam o wiele lepsze sposoby na wydanie tych pieniędzy Już wolę sobie kupić jakąś smaczną kawkę na mieście a ne płacić za usługę granie na czekanie.
    Niech tutaj nie przesadzają.
    Cytuj
  • nabierak 30 maj 2015, 18:03
    Wysyła się SMS na określony numer telefonu. W sumie w necie łatwo znaleźć. Mnie kiedyś włączono bez pytania i potem po pierwszym bezpłatnym msc naliczali sobie opłatę. Wyłączyłem i już więcej nie miałem kłopotu.
    Cytuj
  • kieta 2 cze 2015, 12:36
    A w czym masz? W jakiej sieci?
    Cytuj
  • gardalf8 12 cze 2015, 14:21
    Zadzwoń do operatora
    Cytuj
  • makalica87 14 paź 2015, 18:41
    Najlepiej skontaktuj się z operatorem, bo u każdego wyłącza się to inaczej.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum