Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jak szybko i skutecznie usunąć konto na facebooku

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak szybko i skutecznie usunąć konto na facebooku

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Moni_c 20 lis 2011, 11:33
    Jak szybko i skutecznie usunąć konto na facebooku, a w zasadzie tak aby treść nie była już widoczna.
    Po skasowaniu konta, zawartość dalej jest widoczna, a miało jej tam nie być.
    Wydawało mi się, że samo usunięcie konta wystarczy, a tu klapa.
    Cytuj
  • CrossFire 20 lis 2011, 12:02
    A strona jaka miała charakter czy to był profil czy tzw. fane page czyli strona fanów.
    Bo wielu ludziom mylą się te strony i później są kłopoty.
    Z resztą cały ten portal już dawno temu przestał być społecznościowy, bo nie wiadomo o co tam chodzi.
    Masz pełno znajomych, których nie znasz i nigdy nie poznasz.
    Cytuj
  • Moni_c 20 lis 2011, 15:08
    to chyba strona fanów. Weszłam na edytuj stronę i a następnie "Zarządzaj uprawnieniami". No i na samym dole jest usuń stronę. Klik i potwierdzenie i niby usunięte, ale zawartość wciąż jest widoczna. I co z tym zrobić pisać do nich, tylko znowu do kogo, skoro nie ma administracji w Polsce.
    Cytuj
  • X69 20 lis 2011, 18:34
    Jak skasowałaś konto to będzie ono widoczne przez mniej więcej 14 dni. A jak w międzyczasie przyjdzie ci do głowy coś tam strzelić, jakiś post czy zdjęcie to okres wygaszania jeszcze bardziej się wydłuży.
    Cytuj
  • Unimatryca01 20 lis 2011, 21:40
    Facebook dba o to aby strasznie zniechęcić kogokolwiek do usuwania lub dezaktywacji konta.
    Jakieś pytania po co kasujesz konto, potem te śmieszne kody obrazkowe, potwierdzenia itd.
    A najlepsze jest przy dezaktywacji konta. Kiedy ktoś go deaktywuje i chce zobaczyć czy wszystko jest ok logując się na profil... to ponownie go aktywuje.
    Mnie zastanawia czym teraz jest facebook i skąd taka popularność.
    Cytuj
  • ROB77 21 lis 2011, 1:23
    Jak szybko usunąć to nie wiem bo te 14 dni to są obowiązkowe, ale można stronę ukryć aby była niewidoczna i odczekać dwa tygodnie na kasację.
    Aby ukryć zawartość strony na Facebooku należy:

    - "Edytuj stronę" a następnie "Zarządzaj uprawnieniami". Na samym dole znajduje się opcja usuwania strony - trzeba kliknąć i potwierdzić.

    - Następnie w tej samej zakładce ("Zarządzaj uprawnieniami") zaznaczamy opcję "Niewidoczna strona (tylko administratorzy będą mogli widzieć stronę)".

    - ograniczamy dostępność strony tylko do Polski
    Wpisujemy tam "Polska" (albo inną nazwę państwa, w zależności od tego, przed kim chcemy ukryć stronę) i zaznaczamy opcję "Ukryj tę stronę przed użytkownikami w tych krajach".

    -Następne z rozwijanego menu dotyczącego ograniczeń wiekowych wybieramy opcję "Dla wszystkich (13+)". Zatwierdzamy wszystkie cztery dotychczasowe kroki.

    - czekamy 2 tygodnie i nie wchodzimy na stronę jako zalogowani użytkownicy(ty administratorzy).

    Taka procedura nazwijmy ją działa na stronach, czy dotyczy też profili nie wiem.
    Cytuj
  • zylek 7 sie 2014, 10:57
    Zobacz tutaj - http://wirtualny-wojownik.pl/jak-usunac-facebook/
    Ogólnie sprawa jest prosta, tyle że konto zostaje później na kolejnych 14 dni i można je przywrócić.
    Pomyśleli o ludziach, którzy często zmieniają zdanie ;-)
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Następna: Koniec MKS_vir