Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Najlepsze dodatki do Firefox / Google / Opera

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Najlepsze dodatki do Firefox / Google / Opera

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Path_Finder 21 mar 2011, 12:12
    Znacie jakieś fajne dodatki do przeglądarek internetowych rozszerzające ich możliwości czy ułatwiające życie. Instalacja wszystkich nie ma przecież sensu. O IE się nie pytam bo nie korzystam.
    Cytuj
  • AMD64 21 mar 2011, 13:47
    Czy takie dodatki są bezpieczne to nie wiem, ale przy Chrome korzystam z AdBlock. Blokuje te wszystkie uciążliwe reklamy dzięki czemu strony ładują się szybciej.
    Cytuj
  • Celeronek64 21 mar 2011, 15:48
    Do chroma polecam takie przydatne dodatki:

    Google Docs/PDF Viewer: Automatycznie wyświetla podgląd dokumentów pdf, prezentacji powerpoint i innych dokumentów w Przeglądarce Dokumentów Google.

    oraz
    Slideshow: Przekształca ulubione witryny ze zdjęciami, takie jak Flickr, Picasa, Facebook czy Grafika Google, w pokazy slajdów.
    Cytuj
  • gizmodo 21 mar 2011, 16:43
    Ja polecam dodatki zwiększające bezpieczeństwo przeglądania stron www

    Google Analytics Opt-out -Dodatek zapobiega wysyłaniu Google’owi danych o osobach odwiedzających strony korzystające z tych statystyk.

    NotScripts - to odpowiednik dla Firefoxa. Został stworzony po to, by dać użytkownikowi kontrolę nad tym, jakie skrypty wczytują odwiedzane strony internetowe. Umożliwia on też tworzenie czarnych list.

    JavaScript Blacklist - to samo co wyżej

    FlashBlock - daje kontrolę nad wczytywaniem elementów Flash na stronach internetowych

    Bardzo przydatne dodatki polecam.
    Cytuj
  • wentfa 19 kwi 2011, 15:47
    Zależy co chcesz osiągnąć. Ja tworze strony i często korzystam z Firebuga do FF uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum