Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Odzyskiwanie danych

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odzyskiwanie danych

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gagunia 13 sie 2010, 15:00
    Witam. Kilka dni temu udało mi się skasować katalog ze zdjęciami. Niestety usuniętych plików nie ma w koszu płacz Czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie danych ? Możecie polecić mi jakiś program, który mi to umożliwi ? Naprawdę zależy mi na tych zdjęciach !
    Cytuj
  • daga90 13 sie 2010, 17:06
    Ja zazwyczaj zgrywam zdjęcia na płytki. Przynajmniej mam pewność, że ich nie stracę.
    Cytuj
  • artone 13 sie 2010, 18:17
    Ostatnio braciszek skasował mi jeden z katalogów z mp3. Poszperałem trochę w sieci i znalazłem programik o nazwie PC File Recovery. Pomógł mi odzyskać znaczną część utraconych pików. Polecam !
    Cytuj
  • decybel 13 sie 2010, 21:19
    Jeżeli dysk nie był sformatowany, to z odzyskaniem plików nie powinnaś mieć najmniejszych problemów. Ja skorzystałem kiedyś z programu o nazwie VirtualLab Data Recovery. Programik spokojnie poradzi sobie z odzyskaniem przypadkowo usuniętych plików !
    Cytuj
  • balinka 14 sie 2010, 0:59
    Programów w sieci jest mnóstwo. Niestety większość z nich to wersje demonstracyjne, które tylko pokazują utracone pliki. W większości przypadków nie możliwe jest jednak zapisanie utraconych plików na dysk smutny
    Cytuj
  • artone 14 sie 2010, 6:21
    balinka napisał:Programów w sieci jest mnóstwo. Niestety większość z nich to wersje demonstracyjne, które tylko pokazują utracone pliki. W większości przypadków nie możliwe jest jednak zapisanie utraconych plików na dysk smutny
    Nie wszystkie PC File Recovery jest programem całkowicie bezpłatnym !
    Cytuj
  • balinka 14 sie 2010, 7:05
    Artone nie uwierzę ci na słowo ! Tak z ciekawości zainstaluję dzisiaj ten programik, żeby zobaczyć jak działa język
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum