Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Telewizja przez internet

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Telewizja przez internet

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • anetka21 13 sie 2010, 9:56
    Czy istnieje jakiś łatwy sposób na oglądanie telewizji przez internet. Za programy które znalazłam w sieci trzeba albo płacić, albo nie oferują ciekawych stacji. Czy ktoś ma doświadczenie w oglądaniu TV przez neta? Czy możecie polecić mi jakieś sensowne programy?
    Cytuj
  • just_jack 13 sie 2010, 10:25
    Moim zdaniem programy telewizyjne znacznie lepiej ogląda się na normalnym telewizorze wielki uśmiech
    Cytuj
  • batka 13 sie 2010, 14:26
    Polecam stronkę tv-klub.net. Można tam znaleźć całkiem sporo programów telewizyjnych. Jedną z głównych zalet stronki jest to, że aby rozpocząć oglądanie nie trzeba ściągać, ani instalować żadnego programu !
    Cytuj
  • domik 13 sie 2010, 17:03
    Nie wiem czy wcześniej udało ci się znaleźć tą stronkę - megawypas.pl. Mi serwis ten bardzo przypadł do gustu. Jeśli masz zainstalowanego Windows Media Playera, to możesz tam oglądać polskie i zagraniczne programy bez żadnych ograniczeń.
    Cytuj
  • anetka21 13 sie 2010, 19:56
    Jakość obrazu na tych stonkach pozostawia wiele do życzenia. Czy istnieją jakiekolwiek serwisy, na których można coś zobaczyć skrzywienie
    Cytuj
  • PatronX 27 paź 2010, 11:06
    just_jack napisał:Moim zdaniem programy telewizyjne znacznie lepiej ogląda się na normalnym telewizorze wielki uśmiech
    Wystarczy jeden kabelek i można telewizje internetową na zwykłym telewizorze oglądać.
    Cytuj
  • Holo_gram 27 paź 2010, 14:10
    Możesz sobie zainstalować program ipla i ogladać za darmow wiele ciekawych programów.
    Niestety niektóre są płatne i dopiero opłacenie abonamentu umożliwi ogladanie.
    Więcej na stronie ipla.pl
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum