Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Wirtualne targi pracy w technologii 3D

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wirtualne targi pracy w technologii 3D

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jobseeker 13 mar 2011, 10:46
    Słyszał ktoś o targach pracy w 3D. Kolega mi coś wspominał, ale nie było czasu dopytać szczegółów. Na czym to polega. To znaczy co ma być w 3D i co to w ogóle za targi pracy są?
    Cytuj
  • Kompik22 13 mar 2011, 13:01
    Takie targi organizuje Monsterpolska.pl i podobno można znaleźć pracę bez wychodzenia z domu. No nie wiem jak to ma być bo się tym nie za bardzo interesuję. Wejdź na stronę organizatora i zobacz.
    Cytuj
  • AMD64 13 mar 2011, 14:45
    W świat wirtualnej rekrutacji w technologii 3D - ale co to jest nie wyjaśniono, będzie można wejść od 28 marca do 3 kwietnia 20011 przez stronę www.dnipracy.pl

    Organizator tylko pisze tak "Wystarczy komputer z zainstalowanym oprogramowaniem Flash 9 i dostęp do Internetu ADSL (min. 1 MB)). Nie zapomnij o głośnikach! Przydadzą się podczas seminariów video." Może to jest te 3D?

    Od 15 marca rusza możliwość rejestracji.
    Cytuj
  • Mamboo 13 mar 2011, 16:56
    Ale te targi pracy to nie byle jakie! W tej edycji swoje oferty wystawili takie firmy jak Acxiom, Capgemini, Decathlon, Grupa Telekomunikacja Polska S.A., Luxoft i PricewaterHouseCoopers.
    Wspomniane firmy szukają przede wszystkim specjalistów z branży IT, finansów, sprzedaży i marketingu. Dla młodych z ambicjami jak znalazł.
    Cytuj
  • GUEST 13 mar 2011, 18:32
    Uważam, że jedynie rozmowa Face to Face może choć w niewielkim stopniu poznać osobowość danej osoby. Nie wierzę w rekrutację poprzez czat czy inne dziwactwa. Nawet rozmawiając na żywo to nie to samo co widząc czyjeś reakcje patrzą na niego w realnym świecie.
    Cytuj
  • 7Dekoder 13 mar 2011, 18:52
    Ze strony organizatora

    "Wchodząc na nasze targi użytkownicy zostają przeniesieni do wirtualnego świata rekrutacji stworzonego dla ich komfortu w technologii 3D.
    Kandydaci będą mogli pozostawić swoje CV, odwiedzić stoiska pracodawców, zapoznać się z profilem ich działalności oraz wymaganiami na poszczególne stanowiska, ale przede wszystkim porozmawiać z nimi na czatach. Ponadto podczas trwania targów odbędzie się wiele ciekawych konferencji i szkoleń.
    Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl to połączenie technologii 3D z tradycyjną formułą targów pracy. W I edycji wzięło udział ponad 165.000 unikalnych użytkowników, a 27 wystawców zgromadziło ponad 7.000 CV."

    Ale nie widzę wyjaśnienia tego 3D. Czyżby stworzyli wirtualny świat ala Seconf Life?
    Cytuj
  • anastazja4390 7 wrz 2015, 11:24
    GUEST napisał:Uważam, że jedynie rozmowa Face to Face może choć w niewielkim stopniu poznać osobowość danej osoby. Nie wierzę w rekrutację poprzez czat czy inne dziwactwa. Nawet rozmawiając na żywo to nie to samo co widząc czyjeś reakcje patrzą na niego w realnym świecie.
    Ja też jestem tego samego zdania, najlepiej znaleźć ofertę, wysłać CV poczekać, aż zaproszą na rozmowę i wtedy działać! I nie wierzę, w to, że nie ma ofert bo ja znalazłam choćby taką www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy a targi pracy poprzez internet są według mnie tak samo skuteczne jak lizanie lizaka przez papierek
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum