Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Wojna Apple vs. Samsung

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wojna Apple vs. Samsung

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AutoRun 10 wrz 2011, 11:57
    O co chodzi w tych potyczkach między Apple i Samsungiem. Jedni chcą zablokować sprzedaż innych.
    Pewnie chodzi im o kasiorę, ale to dwa różne rozwiązania, więc co jednej firmie do drugiej?
    Cytuj
  • Andorek 10 wrz 2011, 15:53
    No to masz odpowiedź na pytanie: KASA, wielka kasa.
    Tablety idą jak świeże bułeczki co napędza zyski, ale po mału Apple traci udziały w rynku no t się przyczepił do patentów.
    Jak ktoś korzysta z patentu bez opłaty, to ma problemy. Appleowi już nie chodzi o odszkodowanie - choć pewnie będzie chciał, ale o całkowite wyeliminowanie konkurenta.
    Cytuj
  • Buyer 10 wrz 2011, 19:46
    Na rynku na razie liczą się Samsung i Apple chociaż producentów tabletów jest cała masa. Tylko ich sprzedaż jest mizerna lub nawet żadna. A prognozy mówią, że liczba sprzedanych tabletów będzie rosła i gazety przeniosą się właśnie na te urządzenia.
    To takie pieniądze o jakiś można tylko śnić.
    Cytuj
  • Crack 10 wrz 2011, 20:42
    Apple posunął się nawet do oszukiwania, bo przedstawił zdjęcia Tab galaxy 10.1 w rozmiarach iPada co miało przekonać sąd, że Samsung skopiował wszystko. A te dwa tablety mają nieco inny wygląd i rozmiary.
    Cytuj
  • 7Dekoder 11 wrz 2011, 0:13
    A chodzi o ten przekręt w Niemczech? Ciekawe czy sąd da się nabrać.
    Ja nie przypominam sobie takiej wojny patentowej. Normalnie jakiś armagedon.
    Cytuj
  • Mistrzu21 11 wrz 2011, 6:54
    Samsung ma już szlaban na sprzedaż w Holandii i Australi z tego co czytałem. Polski ta wojna nie dotyczy, bo nie zarejestrowali u nas czegoś tam. To dla nas prawdziwa okazja, bo taki Holender może u nas zamówić tablet skoro u siebie nie może.
    I sprawdzi się przysłowie gdzie 2 się bije tam trzeci korzysta.
    Cytuj
  • Asusek 11 wrz 2011, 10:50
    Poszło o ten ekran dotykowy, że dwoma palcami można go rozciągać i robić inne bajery.
    Ja się nawet zastanawiam jak producenci takich urządzeń pilnują patentów, bo te potrafią być przyznawane dosłownie na wszystko. Kiedyś Microsoft chciał opatentować ikonkę na śmieci. Nie wiem czy mu się to udało.
    Hiperlinki też są opatentowane. Odnoszę wrażenie że to graniczy z paranoją.
    Cytuj
  • 4Alien 11 wrz 2011, 12:03
    Ale jak ty być opatentował hiperlinki to byś mówił inaczej. przebiegły
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum