Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co myślicie o sushi na przyjęcie weselne?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co myślicie o sushi na przyjęcie weselne?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sloneczko9 8 sty 2013, 12:04
    Nie sądzę aby był to dobry pomysł. Nie każdy lubi sushi które jest modne w zasadzie jedynie wśród młodych ludzi. Myślę, że starsi weselnicy nie ruszyliby tego język A ważne przecież żeby jedzenie smakowało każdemu.
    Cytuj
  • sonique321 8 sty 2013, 13:58
    Nie nie nie, na samą myśl o sushi mnie odrzuca. Jeżeli już miałabym okazje uczestniczyć w weselu gdzie państwo młodzi mieli by takie życzenie, miałabym olbrzymią nadzieje, że oprócz sushi pojawi się również alternatywa dla tych którzy go nie jadają!
    Cytuj
  • Swojezdanie 16 sty 2013, 11:51     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2013, 11:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Uwielbiam sushi, ale na weselu? To już jak dla mnie zbyt duże unowocześnienie i udziwnienie ;-) Może lepiej zaserwować znajomym sushi na wieczorze kawalerskim/panieńskim? ;-)
    Cytuj
  • lunetka 23 sty 2013, 21:38
    Mi się pomysł podoba, z tym że na pewno nie mogłoby być tak, że całe menu opiera się na sushi, bo myślę, że na pewno trafi się grupa osób, która po prostu za tym nie przepada. Sama chętnie bym się na coś takiego zdecydowała, tylko te koszty :/
    Cytuj
  • eureka_ka 28 sty 2013, 9:40
    Zgadzam się z wypowiedzią powyżej:
    - sushi spokojnie można podać, ale jako jedną z propozycji. Jeśli nie robicie wesela w stylu japońskim, to nie ryzykujcie i umieśćcie w menu także (przede wszystkim) tradycyjne potrawy.
    - zorientujcie się, ile będziecie płacić. Bo to nadal nie jest tania zabawa (mimo tego, że to fast food) język


    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 13:07     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 13:10, w całości zmieniany 1 raz)
    Jak dla mnie to świetna opcja, bo uwielbiam sushi, ale sądzę niestety, że nie każdy gość się wtedy naje. Sushi może być dodatkiem do innych potraw, np. na oddzielnym stole, do którego można sobie podejść i podjadać.
    Cytuj
  • hasanna 22 kwi 2013, 15:22     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2013, 15:23, w całości zmieniany 1 raz)
    ja nie cierpię sushi, więc jakbym poszła na wesele i to byłoby daniem głównym to chyba musiałabym wyjść na kebaba
    Cytuj
  • Marcinmich 14 maj 2013, 14:56
    Uwielbiam shushi, ale na wesele? Chyb, że hajtasz się z Japonczykiem uśmiech
    Cytuj
  • Marczika 31 maj 2013, 18:20
    Sushi na przyjęciu weselnym to moim zdaniem świetny pomysł. Najważniejsze, by było zrobione z dobrych produktów. Ja zawsze kupuję w sklepie Black Caviar, gdyż mają dobrej jakości produkty. Zamówiony towar dowożą do domu co jest kolejnym plusem.
    Cytuj
  • szkrtel 7 cze 2013, 12:55     (ostatnio zmieniony przez autora 6 gru 2013, 11:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Czy ja wiem. Chyba jednak lepiej postawić na tradycyjne potrawy niż bawić się w jakieś eksperymenty.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum