Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Kursy kinkabu shibari

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kursy kinkabu shibari

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • evKa 10 wrz 2011, 12:52
    To co przeczytałam na jednym z serwisów aż wprawiło mnie w osłupienie i zażenowanie.
    We Włoszech jakaś studenta udusiła się podczas ekscesów seksualnych.
    To nazywa się kinkabu shibari czyli japońska sztuka wiązania i tortur często wykorzystywana w erotycznych zabawach.
    Cytuj
  • Koralgol 10 wrz 2011, 15:18
    EEE a o co dokładni chodzi, bo to mi wygląda na jakieś sado-maso. Udusiła się czy ją udusili, skoro to jakieś tortury?
    Cytuj
  • POPIS 10 wrz 2011, 18:29
    Ja zwykle zboczenie Włochów nie zna granic. Najpierw ich łysawy oldboy Berlusconi i te bunga bunga, a teraz to przerzuciło się na młodych. Widocznie nie mają co robić po godzinach, ale studia jakie wybrała są mało absorbujące. To kobita zrobiła dobre imię rodzince.
    Cytuj
  • evKa 10 wrz 2011, 21:12
    To była tak, że trójka gości umówiła się 2 kobiety i facet i poszli w tango.
    facet zawiesił kobieton na szyję sznur i przerzucił go przez rurę pod sufitem. Sznur był za krótki i to wyglądało jak mała huśtawka z pętlą na szyi. Kiedy jedna z kobiet stał na ziemi druga wisiała w powietrzu. No i pech chciał, że jedna z nich zasłabła i runęła na ziemię. A jak runęła to druga znalazła się w górze i po prostu tak jakby się powiesiła.

    No ja pierwszy raz o czymś takim słyszę.
    Cytuj
  • DzikiDzik 10 wrz 2011, 23:09
    No cóż z braku laku ludzie różne durnoty wymyślają, ale żeby wieszanie było erotycznym doznaniem? Trzeba być nieźle walniętym na głowę.
    Cytuj
  • K_minok 11 wrz 2011, 6:46
    ? nom, głowa u nich chyba nie działała. Ale sado-maso tak już mają.
    Japońska technika tortur i seks, kto by to połączył jak nie zboczeńcy i inni dewianci.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: TRENER PERSONALNY