Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Prezent dla dziecka na Mikołajki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla dziecka na Mikołajki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 30 lis 2022, 11:57
    Dziewczyny macie jakieś pomysły dla dzieci na prezenty Mikołajkowe ale kreatywne? Kolejna zabawka nie jest nam już na pewno potrzebna.
    Cytuj
  • Kabanos 30 lis 2022, 11:59
    Zawsze u nas się sprawdzają albo zestawy kreatywne, albo gry planszowe albo puzzle. Robimy często taki mix, żeby dzieciaki potem mogły się bawić razem uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 30 lis 2022, 12:06
    Ooo to jest super pomysł. Puzzle i gry bardzo lubią. Ale jakie zestawy kreatywne masz na myśli ?
    Cytuj
  • pauza28 30 lis 2022, 16:30
    Słuchawki Radon 800 z Genesisa na mikołaja kupiłam synkowi ale jest troche starszy ma 15 lat więc klocj=ki i puzle nie wchodzą w grę.
    Cytuj
  • Petrova 13 gru 2022, 15:42
    A czego można spodziewać się w takim zestawie? Co zawiera?
    Cytuj
  • jarzebina 19 gru 2022, 8:53
    Są różne, jak wejdziesz w link to do każdego możesz zajrzeć. Są w nich masy plastyczne, rózne dekoracje, cekiny, brokat, farby, pomponiki, tasiemki, kleje. Niektóre są tematyczne, np. świąteczne, zimowe, wiosenne, naprawdę na każdą okazję się nadadzą uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 17 sty 2023, 10:53
    Nie miałam jeszcze. Są bezpieczne dla dzieci? Dobrze się zmywają?
    Cytuj
  • MartynKa79 5 lut 2023, 21:28
    Z astra wszystko masz bezpieczne i z atestami. To jest stara, sprawdzona firma i z tradycjami. uśmiech Ja i rodzeństwo to się na ich kredkach wychowaliśmy. uśmiech
    Cytuj
  • Petrova 5 lut 2023, 21:30
    No to tym bardziej pomyślę o takim zestawie. Zastanawiam się nad czymś właśnie takim bardziej wiosennym, bo przecież niedługo zajączek, a w międzyczasie coś innego przetestuję. uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 3 mar 2023, 21:42
    A czy ASTRA nie miała jakiegoś zestawu własnie Wielkanocnego ? Dużo mają tych zestawów uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Lokale Warszawa
Następna: Związek idealny