Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Sklep z żywnością premium

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sklep z żywnością premium

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • olanowik 16 maj 2013, 9:24
    Uwielbiam kuchnię morską. Jestem z okolic Warszawy i zakupy żywnością premium robię przez internet. Jest to bardzo wygodne ponieważ nie mieszkając nad morzem mogę śmiało jeść codziennie obiady z owocami morza, które tak bardzo lubię. Sklep działa tylko na terenie Warszawy i okolic.
    Cytuj
  • Klakier40 16 maj 2013, 19:44
    Niestety w Polsce praktycznie nie można dostać dobrych owoców morza. Mam nadzieję, że znajdę je w podanym sklepie.
    Cytuj
  • hasanna 17 maj 2013, 12:12     (ostatnio zmieniony przez autora 17 maj 2013, 12:13, w całości zmieniany 1 raz)
    nie można dostać, bo nie mieszkamy nad morzem śródziemnym, nie ma się co dziwić uśmiech)
    Cytuj
  • Marczika 29 maj 2013, 13:29     (ostatnio zmieniony przez autora 29 maj 2013, 13:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Również kupuję w sklepie Black Caviar. Żywność jest sprowadzana z za granicy i jest naprawdę dobrej jakości. Zawsze świeżutka i smaczna. Głównie kupuję owoce morza, które ciężko dostać w normalnym sklepie. Owoce również mają bardzo dobre.
    Cytuj
  • AstaLawista 26 paź 2013, 16:40
    Owoce morza - może uda mi się je w końcu spróbować dzięki tej informacji przymrużenie oka sama ostatnio w ogóle staram się zdrowo odżywiać, jeść ekologiczną żywność, nawet taką bezglutenową, którą zamawiam.
    Cytuj
  • jik7008 27 mar 2014, 15:25
    wszystko fajnie pięknie, ale ceny są tu powalające ..
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum