FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Badanie KTG

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Meggi85 28 wrz 2017, 16:06
    Dziewczyny siostra jest na końcówce ciąży i miała tylko raz robione KTG. Niestety lekarz powiedział, że nie widzi potrzeby kolejnego, a ona chciałaby bo bardzo się stresuje. Czy można gdzieś samodzielnie zgłosić się na takie badanie bez skierowania lekarza?
    Cytuj
  • Meggi85 15 paź 2017, 22:55
    Chyba zależałoby mi najpierw na opinii mam które już z tego homeKTG korzystały. Czy to takie samo badanie jak u lekarza? Czy wyniki takich badań są tak samo wartościowe?
    Cytuj
  • Ecia 16 paź 2017, 20:03
    Nie wiem czy są tak samo wartościowe, KTG trzeba dobrze założyć...
    Ciekawe że znasz nazwę skoro poprzedniczka jej nie podała.. ale mniejsza z tym...
    Ja proponuję zmienić lekarza, bo własnie po 36 tygodniu powinnaś mieć robione często KTG, przynajmniej co kilka dni
    Cytuj
  • Nikulin 18 paź 2017, 17:50
    Koleżanka wypożyczyła sobie taki sprzęcik. Mego sprawa. Dziewczyna uspokoiła się , bada się bez ograniczeń. Raz miała jakieś zachwianie , to paru minutach zadzwoniła położna i po powtórnym badaniu okazało się jest wszystko o.k.
    Lekarzowi podoba się takie rozwiazanie.
    Cytuj
  • zataraa2 19 paź 2017, 13:29
    Ecia napisał:Nie wiem czy są tak samo wartościowe, KTG trzeba dobrze założyć...
    Ciekawe że znasz nazwę skoro poprzedniczka jej nie podała.. ale mniejsza z tym...
    Ja proponuję zmienić lekarza, bo własnie po 36 tygodniu powinnaś mieć robione często KTG, przynajmniej co kilka dni
    Ecia, ja tylko jedno ktg do wypożyczenia kojarzę, to jest trochę inną metodą niż te które sa robione w ciąży i wiem, że jest to łatwiejsze do posłuchania, zreszta wynik przesyła się tam do nich i tam analizują, jak źle się coś przyłożyło to pomiar trzeba pewnie powtórzyć, znajoma mama wypożyczała i widziałam ż prosto się to zakłada
    Cytuj
  • aniawel 10 lis 2017, 10:01
    jeśli chce się upewnić, że wszystko jest ok to wydaje mi się, ze nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zapisala się do innego lekarza i poprosila o takie badanie, może szpital Medicover? Tam specjaliści sa bardzo kompetentni i zyczliwi dla pacjentow, wiec na pewno nie będą robic problemów uśmiech
    Cytuj
  • kava 10 lis 2017, 11:34
    Ja sobie to wypożyczyłam i wygląda to tak https://zapodaj.net/2ff9e7aff8da8.jpg.html badanie jest bardzo proste, zresztą dostaje się instruktaż i wszystko łatwo można zrobić.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: stres