Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Biżuteria ślubna, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Biżuteria ślubna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bonobo 31 sie 2017, 15:56
    Ta branzoletka jest śliczna, juz chyba wiem co kupie sobie następnym razem no upatrzyłam sobie kolczyki https://novia-blanca.pl/pl/p/Kolczyki-CALIA/358 do nich przyda mi się jeszcze ta branzoletka będzie ładny komplet:-)
    Cytuj
  • UllKa 29 paź 2017, 10:38
    W aparcie widziałam piękne zegarki Elixa i cenę miały przystępną.

    Cytuj
  • han26 19 gru 2017, 13:52
    Albert Riele to świetna marka zegarków.
    Cytuj
  • modnababka 20 gru 2017, 9:45     (ostatnio zmieniony przez autora 20 gru 2017, 9:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Najważniejsze to dobrać biżuterie pod sukienkę. Jeżeli jest prost to możemy zaszaleć, ale jeżeli wybieramy sukienkę w stylu księżniczki to dodatki zdecydowanie powinny być delikatne uśmiech
    Cytuj
  • Sylviaa_900 12 mar 2018, 14:38

    ja np. miałam takie subtelne dodatki z perełkami. Wydaje mi się, że perły albo srebro/ białe złoto będą pasować idealnie.
    Ciekawą opcją jest też biżuteria kwiatowa. Ja do tego pomysłu podchodzę sceptycznie, ale wianuszki z żywych kwiatów bardzo mi się podobają.
    Cytuj
  • super_Majka 28 mar 2018, 16:20
    Ja lubię delikatną biżuterię uważam, że taka wygląda też najlepiej do sukni ślubnej. Niektóre sukienki są już tak strojne, że nie potrzebują dodatkowych ozdób.
    Cytuj
  • han26 24 maj 2018, 15:29
    Piękną biżuterię z białego złota ma apart.
    Cytuj
  • UllKa 18 cze 2018, 20:37
    Romantyczna jest kolekcja Love Love apart. Idealna do ślubnej kreacjiuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum