Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co do oczyszczania twarzy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co do oczyszczania twarzy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • kika75 2 mar 2011, 20:39
    próbowałam toników i mleczka a ostatnio odkryłam piankę oczyszczającą do cery tłustej z mary cohr jest świetna szybko usuwa pozostałości po makijażu odświeża i głęboko oczyszcza.

    Cytuj
  • aleksandrina78 3 mar 2011, 15:19
    Ja odkryłam kokosowy płyn do demakijażu twarzy i oczu. W składzie są tylko naturalne składniki z upraw ekologicznych!!! Polecam Sklep alergikauśmiech
    Cytuj
  • linika 12 mar 2011, 11:55
    Fajnie działa la roche posay, żel do twarzy z serii effaclar. Tak jak przedtem twarz cały czas mi się świeciła to teraz jest gładka i jednocześnie dobrze nawilżona. Polecam ten żel jeszcze z tego względu, że teraz w aptece za grosze w płocku dodają go za darmo do każdego zakupionego kremu la roche z serii effaclar. Normalnie nie kosztuje jednak zbyt dużo
    Cytuj
  • aleksandrina78 15 mar 2011, 10:23
    Żel oczyszczający ze składnikiem nawilżającymuśmiech A ponieważ jest to produkt dla alergików zawiera tylko naturalne, ekologiczne składniki!
    Cytuj
  • Aquarella 30 maj 2011, 13:28
    Mnie najbardziej przypasował [url=http://www.doz.pl/apteka/p24725-Ziaja_Med_Antybakteryjna_zel_myjacy_200_ml]antybakteryjny żel myjący Ziaja Med[/url]. Jest delikatny i nie podrażnia skóry.
    Cytuj
  • Aniela22 12 gru 2013, 20:00
    Ja korzystam z usług profesjonalnej kosmetyczki Pani z BioMatrix tutaj masz stronę http://www.biomatrix.pl/ . Zaufałam jej i powierzyłam moja twarz. Pani przyjeżdża do mnie do domu i wszystkie usługi wykonuje na miejscu. To jest bardzo fajne bo często pracuje do późna i nie zawsze mam czas na wizyty w salonach.
    Cytuj
  • Mira_K 3 sty 2014, 19:22
    Ile kosztuje taka przyjemność?
    Cytuj
  • nina_ky 12 sty 2014, 22:28
    Od czasu do czasu stosuje domowe sposoby na peeling, najczęściej kawowy albo cukrowy (tu jest artykuł na ten temat)
    Cytuj
  • Mira_K 29 sty 2014, 11:38
    Nie widać linku.
    Cytuj
  • adamika 29 sty 2014, 13:07
    domowe peelingi są super! ale oczywiście najlepiej z naturalnych składników uśmiech warto tez od czasu do czasy wybrać się na oczyszczanie twarzy do gabinetu kosmetycznego. ja korzystam z usług Wellderm w Warszawie - bardzo polecam uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum