Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czego używacie pod prysznic?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czego używacie pod prysznic?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Mira_K 2 mar 2014, 11:50
    Też lubię te dziecięce płyny.
    Cytuj
  • Kotsu 4 mar 2014, 13:40
    Ja uwielbiam żele pod prysznic z Ziaji.
    Cytuj
  • zuziagola 30 cze 2014, 21:11
    Ja ostatnio zakochałam się w żelu pod prysznic http://drorganickosmetyki.pl/product-pol-7-Plyn-do-mycia-ciala-z-witamina-E-250-ml.html Przede wszystkim pięknie pachnie uśmiech Zawsze miewałam problemy z suchą i popękaną skórą, o myciu zwykłym mydłem nie było mowy. Żel idealnie nawilża moją skórę dzięki czemu jest miękka i bardzo gładka. Stosowałam już wiele kosmetyków tego rodzaju ale ten jest zdecydowanie moim numerem 1 uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 30 cze 2014, 22:31
    żeli, ostatnio polubiłam z kakaowcem.
    Albo peelingi, szczególnie te domowe
    Cytuj
  • zylek 29 lip 2015, 13:21
    Żel pod prysznic HB, naturalny, używam od dobrych dwóch lat - cerę mam w bardzo dobrej kondycji, ładną, zdrową, estetyczną - przeszła mocną przemianę, której się nie spodziewaliśmy. I liczę, że tak już zostanie - miewałam już spore problemy z cerą. Póki co jest ok.
    Cytuj
  • kozka 31 lip 2015, 14:20
    Ja niestety mam zawężone pole do działania. skrzywienie
    Ze względu na swoją alergię muszę używać wyłącznie żeli hipoalergicznych.
    Cytuj
  • UllKa 29 sie 2015, 12:12
    Ja też, ale one są dobre uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 24 wrz 2015, 9:29
    Ja używam żelu Biały Jeleń. Ma bardzo dobry skład, nie podrażnia.
    Cytuj
  • luna634 29 wrz 2015, 17:11
    Staram się uzywać kosmetyków dobrych nie drażniących. Mam bardzo problematyczna skórę i włosy. Szczególnie z włosami mam problem po lecie- sa w okropnej kondycji. I myślę, że czas na zastosowanie odpowiedniej kuracji. Chyba zdecyduję sie na to http://www.vichy.pl/rodzaje-produktow/pielegnacja-po-myciu-w%C5%82osow/ps966.aspx bo słyszałam wiele dobrego o kosmetykach tej firmy
    Cytuj
  • 30 wrz 2015, 0:47
    Lubię kosmetyki z firmy Original Source za ich cudowny zapach wielki uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum