Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Dekoloryzacja włosów - jak to się robi?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dekoloryzacja włosów - jak to się robi?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Barbra67 19 wrz 2010, 15:44
    Kilka lat temu zaczęłam farbowac włosy na ciemny brąz (właściwie ten kolor wygląda prawie jak czarny) i odrosty też mam już ciemne, a naturalnym moim kolorem był ciemny blond. Czy możecie mi poradzić jak zdjąć ten ciemny kolor z moich włosów? chciałabym znow miec jasny. Słyszałam,że jest coś takiego jak dekoloryzacja, ale nie znam się na tym i nie chcę zostać bez włosówprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Iolla007 19 wrz 2010, 19:36
    Ja wiem, że jest tak usługa u fryzjera jak "ściąganie koloru" może sprawdź w salonach i dowiedz się więcej, bo ja niestety nie korzystałam z tego nigdy i nie bardzo moge coś więcej się wypowiedzieć w tym temacieuśmiech
    Cytuj
  • Solniczka84 19 wrz 2010, 20:10
    Jest taki zabieg, są też preparaty dekoloryzujące do stosowania w domu, ale tak czy owak to bardzo niszczy włosy... i nie sprawi, że wrócisz do swojego naturalnego tylko wypłukujesz barwnik z farbowanych włosów.
    Cytuj
  • Barbra67 19 wrz 2010, 22:30
    O własnie a orientujecie się jak to wygląda po takim ściąganiu koloru? Tzn wiem, że to nie będzie moj dawny kolor, ale dokładnie to nie wiem jak będą włosy wyglądać po tym. Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić...
    Cytuj
  • Aubiergine 20 wrz 2010, 6:16
    Podczas dekoloryzacji usuwa sie barwnik z włosów, nieważne czy to będzie barwnik z farby czy z naturalnego koloru włosów. Na zdekoloryzowane włosy nakłada się farbę, możesz wtedy próbować uzyskać swój naturalny kolor, ale to już szczególnie odradzam robić samemu, bo to jest zadanie dla doświadczonego fryzjera.
    Ja miałam kiedyś ufarbowane włosy (na oberżynęuśmiech ) i zdejmowałam kolor sama. Włosy wyszły dziwne, taki jakby bardzo jasny blond, ale taki wypłowiały. Po zafarbowaniu na blond wyszzedł zupełnie inny kolor niż się spodziewałamskrzywienie Także nie polecam robić tego w domciuuśmiech

    Cytuj
  • Barbra67 20 wrz 2010, 10:02
    No wiem, że to ryzykowne... rozmawiałam w międzyczasie z fryzjerką i zaproponowała mi trochę mniej radykalną metodę, za pomoca pasemek. Będzie z tym więcej zachodu, ale jest mniej drastyczne dla włosów... Chyba na ten sposób się zdecyduję. Pocieszam się też tym, że mam mocne i grube włosy, to może nie bedzie z nimi tak źleprzymrużenie oka
    Cytuj
  • yellowphone 20 wrz 2010, 12:04
    Ja się kiedyś zdecydowałam na dekoloryzację w domowych warunkach, bo mi za ciemny wyszedł kolorek na włosach i wyglądalam jak czarownica. Niestety po zdjęciu koloru było jeszcze gorzej, bo włosy wyszły...pomarańczowe! Koniec końców nie udało mi sie oszczędzić i wylądowałam u fryzjerki. No i radze zaopatrzyć się w porządną odżywkę, bo włosy na pewno bedą zniszczone.
    Cytuj
  • Aubiergine 20 wrz 2010, 15:59
    To prawda, też dlugo walczyłam z sianem na głowie. Zdejmowanie koloru to bardzo inwazyjny zabieg. Ale z dobrą odżywką (np Kerastase) sobie poradzisz. Albo najlepsza by była w tym wypadku maska do włosów...
    Cytuj
  • Ronjaa 20 wrz 2010, 17:10
    Wiele zależy od umiejętności fryzjerki, moja znajoma kiedyś zdejmowała mi kolor (ciemny brąz, ale wyglądał jak czarny) używając wody utlenionej... zeszło pięknie i moje włosy dzielnie to zniosły. A koleżanka ściągała kolor w salonie, wyszła z trójkolorowa fryzurą, zostawiła u fryzjera kupę siana i a zamiast tego miała siano na głowieprzymrużenie oka Z fryzjerem jak z lekarzem, warto mieć swojego zaufanego, co zna nasze włosy i nasz gustuśmiech
    Cytuj
  • zosiasamosia 20 wrz 2010, 18:53
    yellowphone napisał:Niestety po zdjęciu koloru było jeszcze gorzej, bo włosy wyszły...pomarańczowe! Koniec końców nie udało mi sie oszczędzić i wylądowałam u fryzjerki. No i radze zaopatrzyć się w porządną odżywkę, bo włosy na pewno bedą zniszczone.
    Pomarańczowe to jeszcze nie było tak źle, myśmy kiedyś z koleżanką zdejmowały jej kolorek i została z zielonymi włosamiwielki uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum