Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja nitką

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja nitką

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • styxia 19 sie 2012, 21:55
    Słyszałyście o azjatyckim sposobie na pozbycie się włosków - depilacja nitką? Jakie są Wasze doświadczenia z tym sposobem? Może mi ktoś powiedzieć jak tą nitkę należy trzymać, bo próbowałam chyba dokładnie tak, jak na filmiku, i nie za bardzo mi to wychodzi...
    Cytuj
  • zlotyklos 25 paź 2012, 9:57
    wiesz słyszeć słyszałam, bo od jakiegoś czasu dość często trafiam na informacje o takim sposobie depilacji. Przyznam, że lekko mnie on intryguje i być może będzie to dobra alternatywa, żeby się pozbyć włosów. Chociaż też muszę przyznać, że dla mnie póki co najlepszą opcją, żeby się pozbyć włosów jest depilacja laserowa. A szczególnie w miejscu takim jak Studio Laser. gdzie można liczyć na wiele lat doświadczenia, ale też na bardzo dobry sprzęt.
    Cytuj
  • Zuzzanna 2 lis 2012, 15:26
    Wosk jest dobry.
    Cytuj
  • tadeusz85 8 lis 2012, 8:48
    hmm i jak to się niby robi, trzyma itp? No i jaka jest różnica między taką depilacją a depilacją woskiem ?


    Cytuj
  • rekasetka23 8 lis 2012, 11:17
    Wygląda na to, że trzeba to porządnie wyćwiczyć. Ale interesujące.

    Cytuj
  • sonique321 21 gru 2012, 10:18
    Słyszałam o tym sposobie, ale tylko i wyłącznie brwi. Interesuje mnie natomiast czy można stosować również tą metodę w okolicy bikini. Czy któraś z użytkowniczek forum miała do czynienia z taką depilacją?
    Cytuj
  • pomadka 14 lip 2013, 9:28
    o na pewno sposób ciekawy na to, żeby się pozbyć niechcianych włosów, ale też myślę, że trzeba to umieć robić, jeśli o mnie chodzi to ja wypróbowałam dużo różnych sposobów a teraz się zastanawiam nad tym, czy nie poddać się fotodepilacji. Tutaj jest fajny artykuł na ten temat i wygląda bardzo kusząco, a może ktoś z was już się poddał takiemu zabiegowi i podzieli się wrażeniami?
    Cytuj
  • 15 lip 2013, 11:59     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lip 2013, 12:03, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja poddałam się depilacji laserowej, korzystałam z kosmetyków do depilacji jak i zabiegowi fotodepilacji.
    Laser bolał, fotodepilacja nie
    Jednak po fotodepilacji po 1 zabiegu nie widziałam żadnej różnicy, a po laserze owszem
    Dlatego na kolejny zabieg fotodepilacji juz nie poszłam, a dla efektów trzeba zrobic conajmniej kilka zabiegow
    Polecam spróbować na włąsnej skórze! Wszystko zależy od włosów:]
    A depilacja nitką? Dziewczyny zaintrygowałyście mnie uśmiech wielki uśmiech
    Cytuj
  • ElaW 23 lip 2013, 7:08
    Widziałam depilację nitką, ale ona dobra jest na małe partie jak np brwi, chociaż to dość trudna technika. Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się włosków z większych partii ciała to polecam tak jak pani wyżej- depilację laserową.
    Ja robiłam sobie zabieg ten w centrum laseroterapii Elite w Warszawie. Z małych partii robiłam sobie wąsik :-). A poza tym to łydki i pachy. Już samo to, że pozbyłam się na stałe włosków z tylu miejsc może świadczyć o świetności tego zabiegu. Polecam Elite, mam do nich 100% zaufanie. Nie miałam żadnych problemów po zabiegu, a włoski nie odrosły.
    Cytuj
  • aserehe 30 mar 2015, 19:19
    W ogóle jest taka metoda? Pierwsze słyszę? Nie brzmi za dobrze, chyba zostane przy depilacji laserowej przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Żele intymne