Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Dobry podkład do bardzo jasnej cery

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobry podkład do bardzo jasnej cery

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • casinda_ebe 26 lip 2010, 21:59
    Czy możecie mi polecić jakiś dobry podkład do jasnej cery? Mam naprawdę jasną skórę, do tego skłonną do zaczerwieniania skrzywienie Przez to szukam czegoś dobrze kryjącego, koniecznie w jasnym odcieniu (nawet latem nie jestem za bardzo opalona). Może ktoś też ma taki problem i zna na to dobry sposób?
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 26 lip 2010, 23:23
    A w jakim przedziale cenowym chcesz kupić?uśmiech
    Cytuj
  • panchita 27 lip 2010, 9:24
    Ja używam True Match Loreala, jest lekki i daje matowe wykończenie, a do tego ładnie kryje, ale ma jedną wadę: po dłuższym stosowaniu, tak ok miesiąca, skóra staje się trochę przesuszonasmutny Odkąd to zauważyłam biorę się na sposób i używam inego kremu, bardziej tłustego, a jak mam więcej kasy to funduję sobie Teint Idole Lancome i czuję się luksusowoprzymrużenie oka wielki uśmiech
    Cytuj
  • Solniczka84 27 lip 2010, 9:40
    Ale jaki kolor używasz panchita? Nie napisałaś, a to kluczowa sprawaprzymrużenie oka Chociaż rodzaj podkładu też ważny, ja mam podobną cerę jak casinda i większość podkładów mnie uczulasmutny Jestem gotowa wydać więcej pieniędzy na podkład, byle maskował zaczerwienienia i niewyglądał jak maska na mojej "porcelanowej" twarzy. Najczęsciej używam Clinique, bo moim zdaniem najlepiej nawilżają. mój ulubiony to Perfectly Real, gęsty i ładnie kryje, ale nie ciężki! Kolor mam, niech no spojrzę...uśmiech 10P (z literką P to są w odcieniach różowawych, N to chyba żółtawe, a G - neutralne, tak mi objaśniał sprzedawczyni)
    Cytuj
  • roxanna 27 lip 2010, 9:59
    Ja polecam estee lauder - Double wear. Jest świetny, choć nie ma co ukrywać, że nie należy do najtańszych (ale za to jest wydajny!).
    Występuje w dwóch wersjach - standardowy i light (opcja na lato, ale jak ktoś woli taki lżejszy to można cały ro używać). Ogólnie jest mocno kryjący, ale nie ma maski - pięknie dopasowuje się do skóry i cały dzień bardzo dobrze się utrzymuje. Stosuję go już od ładnych kilku lat i nie zmieniłabym na żaden inny. Co do kolorów to znajdziesz coś dla siebie - ja też mam jasną cerę, zresztą najlepiej iść do perfumerii i wypróbować jaki kolor najlepiej pasuje.
    Cytuj
  • nafnafff 29 lip 2010, 22:14
    Masz rację roxanna, można sobie dywagować o kolorach, ale najlepiej po prostu iść do sklepu i na własnej skórze wypróbować, bo to co dla jednego jest lekkie i bardzo jasne dla kogoś innego może wyglądać inaczejuśmiech
    Ja jestem raczej śniada, ale ile razy kupowałam coś "no oko", okazywało się paskudztwem, nazbierałam mała kolekcję raz_użytych_podkładów, bo nie miałam och nawet komu oddaćskrzywienie
    A mój ulubiony mejkap to Bourjois, nazwy nie jestem w stanie powtórzyćprzymrużenie oka Ale jak mówilam cerę mam zupełnie inną niż casindauśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum