Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Fryzjer Warszawa, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fryzjer Warszawa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ZoHaHa 30 lis 2021, 20:09
    A brwi? rzęsy? widziałam, że też mają w ofercie.
    Cytuj
  • jarzebina 30 lis 2021, 20:15
    Tak, ja byłam u Kasi, bardzo ładne rzęski mi zrobila. Zresztą z tego co mówiła, to przez kilka lat była nawet instruktorką stylizacji rzęs, więc na prawdę zna się na rzeczy
    Cytuj
  • ZoHaHa 22 gru 2021, 1:22
    Super, to umówię się na spokojnie po swiętach, bo teraz pewnie nie mają już terminów, gorący okres przymrużenie oka Umawiasz się przez ten formularz na stronie? Czy to działa?
    Cytuj
  • mania22 22 gru 2021, 13:03
    Hej, jestem też jestem klientką Magii Blondu :-) Umawiam się online, wszystko działa bez problemu ;-)
    Cytuj
  • monikaodratownia34 28 gru 2021, 13:41
    Ostatnio umawiam się online do Magii Blondu i wszystko jest ok :-) Muszę się pochwalić, że przed świętami byłam na paznokciach, Pani Daria ślicznie mi je zrobiła, mama i siostra zazdrościły :-)
    Cytuj
  • karpatka45 17 sty 2022, 16:04
    Polecam Magię Blondu, to najlepszy salon fryzjerski w stolicy. Ja też tam umawiam się online przez formularz :-) Jak najbardziej polecam taki sposób, super to działa.
    Cytuj
  • ZoHaHa 31 sty 2022, 16:49
    Dzięki a odpowiedzi, umówiłam się, jestem już nawet po wizycie i jestem bardzo zadowolona, zarówno z fryzury, jak i z rzęs uśmiech Także jak ktoś się waha to polecam uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 26 lut 2022, 11:00
    Super uśmiech Fajnie, że jesteś zadowolona uśmiech Ja tam chodzę już od lat, lepszego salonu w Warszawie nie znam, nie tyko jeśli chodzi o metamorfozy na blond, chociaż w tym się specjalizują, ale oczywiście inne koloryzacje, stylizacje, zabiegi też wykonują.
    Cytuj
  • mania22 28 lut 2022, 20:37
    monikaodratownia34 napisał:Ostatnio umawiam się online do Magii Blondu i wszystko jest ok :-) Muszę się pochwalić, że przed świętami byłam na paznokciach, Pani Daria ślicznie mi je zrobiła, mama i siostra zazdrościły :-)
    Ja byłam właśnie niedawno na pazurkach w Magii Blondu. Potwierdzam, że Pani Daria robi je super :-) Zdecydowanie polecam robienie paznokci u niej
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: hemoroidy
Następna: przewiane ucho