Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak przesunąć miesiączkę???

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak przesunąć miesiączkę???

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Gaik 15 paź 2010, 19:40
    W przyszłym miesiącu mam słuzbowy wyjazd integracyjny, przewidziane imprezy plenerowe, zabiegi SPA itp. Pech chce, że akurat wtedy wypada mi okressmutny Jeśli znacie jakieś sposoby na pzesunięcie miesiączki to moja wielka prośba podzielcie się ze mną ta cudowną wiedza, bo nie wyobrażam sobie żeby to jakoś pogodzić, kurde cieszyłam się od dawna na ten wyjazd... Pomożecie?uśmiech
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 15 paź 2010, 21:24
    Można brać pigulki antykoncepcyjne bez przerwy, tzn po skończeniu opakowania nie robić przerwy tylko zacząć kolejne opakowanie. Miałam taką sytuację kiedy brałam ślub i poradziłam się lekarza. Metoda skuteczna i bezpieczna, oczywiście jesli sie raz taki manewr zasotsuje, a potem normalnie zazywa te pigułki.
    Cytuj
  • warkoczyk 15 paź 2010, 22:59
    Ja tej metody nie polecam... też mi gin wmawiał, że raz to nic nie zaszkodzi i organizm wróci do normalnego cyklu, tyle że ja miałam po tych dwóch opakowaniach pigułek dwa razy silniejszy okres i bardzo bolesny:/
    Cytuj
  • D3niCle0 16 paź 2010, 1:05
    Ja bym się bała tak kombinowac z tymi tabletkami anty, juz i tak się zastanawiam czy mi wyjdzie na zdrowie ich stosowanie na dłuższa metęskrzywienie No, ale jakos trzeba sobie radzićprzymrużenie oka
    Cytuj
  • panchita 16 paź 2010, 8:35
    Oj bez przesady, wiadomo, ze to są rozwiązania na szczególne sytuacje... mi też wypadał okres na własne wesele, ale pzewidziałam to i jakiś czas wcześniej zaczęłam brac zastrzyki antykoncepcyjne. One uwalniają od okresu na 3 miesiąceuśmiech Musiałam coś wykombinować, bo byłaby masakra. Ja ciężko znoszę te dnismutny
    Cytuj
  • caipirinha 16 paź 2010, 9:56
    Na opakowaniu jest napisane, że mozna bezpiecznie 3 razy na rok nie robić przerwy w stosowaniu pigułek. Skoro tak pisza w ulotce to chyba nie ma się czego obawiaćuśmiech

    Cytuj
  • Gaik 16 paź 2010, 12:14
    Dzięki za rady, ale ja nie stosuję antykoncepcji hormonalnej. Nie moge z przyczyn zdrowotnych. Szczerze mówiąc liczyłam na inne sposoby... ktoś zna takowe?uśmiech
    Cytuj
  • birata 16 paź 2010, 14:11
    Z babcinych sposobów to ktoś mi kiedys polecił vitC na opóźnienie okresu, nie skorzystałam wtedy, faktem jest, że zawsze jak jestem przeziębiona to mi sie cykl wydłuża, a wtedy oczywiście duż otej witaminki zażywamuśmiech Ale do końca nie wiem czy okres rzeczywiście ta vitamina C opóźnia czy może przez to przeziębienie, organizm osłabiony itd. W kazdym razie znam teoretycznie taką metodę to podajęuśmiech
    Cytuj
  • Gaik 16 paź 2010, 15:23
    Nie powiem, że nie wierzę iż to może dzialać, ale raczej nie zaryzykujęprzymrużenie oka Tak czy siak dzięki!
    Cytuj
  • Iolla007 16 paź 2010, 17:27
    Też miałam taka sytuację tylko że ja jechałam na wakacje z chłopakiem i akurat wypadał mi okres, podwójna amba, bo ani kąpania w morzu, ani sexu... ale bralam już tabsy od jakiegoś czasu i mi koleżanka powiedziała o tej możliwości. Ja co prawda przyspieszyłam okres (brałam bez przerwy 3 opakowania i mi się przesunęło), ale zadziałało w 100%! Wyliczyłam sobie tak i dwa dni przed wyjazdem akurat mi się skończyłuśmiech Ale o tej wit. C to ja też słyszałam. W razie czego zostaja jeszcze tamponyuśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum