Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak przygotować się do ciąży?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak przygotować się do ciąży?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Cloudy 19 paź 2010, 6:28
    Ja bym jeszcze dodała czego trzeba unikaćuśmiech Na pewno papierosów, alkohol też warto i kawę ograniczyć, ogólnie zdrowo się odżywiać, bo to wszystko ma wpływ na nasze zdrowie, a potem i zdrowie dziecka.
    Cytuj
  • casia1980 19 paź 2010, 7:40
    Dobrze jest wzmocnić sobie mięsnie brzuchauśmiech Będą sie rozciagać... i wyleczyć wszystkie zęby, bo mogą się łatwiej psuć w trakcie ciąży.
    Cytuj
  • caipirinha 19 paź 2010, 10:10
    Jak to a w ciąży nie można chodzić do doentysty?
    Cytuj
  • casia1980 19 paź 2010, 13:41
    Do dentysty można, ale znieczulenia nie można ani zdjęcia rentgenowskiego w razie czego... a 9 miesięcy to jednak sporo czasuuśmiech
    Cytuj
  • Gaik 19 paź 2010, 14:35
    Warto też sprawdzić u ginekologa czy wszystko ok. Ja planując poszłam się przebadać i okazało sie, że potrzebne jest leczenie, bo nie kazdy cykl był płodny... Brałam tabletki na wyregulowanie cyklu i wszystko zaczęło chodzić jak w zegarkuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Cloudy 19 paź 2010, 16:44
    Dokładnie, wizyta u ginekologa jest bardzoważna! Ja miałam nadżerkę i musiałam ja wyleczyć przed ciążą. To mogło być groźne dla tej malej fasolkiuśmiech
    Cytuj
  • casia1980 19 paź 2010, 17:31
    Ronjaa napisał:Możesz też sobie kupić jakiś witaminowy preparat, najlepiej już taki dla kobiet w ciąży, bo uzupełnianie witamin i mikroelementów nie trwa tydzień czy dwa... Tylko ważne żeby nie przesadzać. Folik i Falvit wystarcząuśmiech
    Moj gin poleca Feminatal wtedy nie trzeba dodatkowo kwasu foliowego.
    Cytuj
  • Eli2010 19 paź 2010, 20:17
    Ja robilam badanie na cytomegalie, toksoplazmoze i rózyczkę. I na trzy miesiące przed ciążą bralam kwas foliowy.
    Cytuj
  • Blueberry28 19 paź 2010, 22:48
    A czy farbowałyście włosy w ciąży? Ja słyszałam, że przynajmniej w pierwszym trymestrze to niewskazane i zastanawiam się co zrobić z włosami, bo też planuje ciążę niedługo...
    Cytuj
  • Stinaa 20 paź 2010, 0:07
    Ja nie farbowałam. Zrobiłam sobie przed ciążą balejaż żeby nie było tak widać odrostów... i przez całą ciążę zafarbowałam tylko raz, bo nie wytrzymałamuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum