Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak radzicie sobie po przejściu Covid?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak radzicie sobie po przejściu Covid?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aniczka88 31 sty 2023, 18:02
    Tak w DOZie jest bardzo duży wybór nutridrinków, zresztą ceny też mają bardzo fajne.
    Cytuj
  • Uncia 25 lut 2023, 18:46
    Dokładnie, pamiętajcie aby kupować stacjonarnie w doz te nutridrinki wtedy mają najlepsze ceny.
    Cytuj
  • jankowa 27 lut 2023, 22:22
    My też kupowaliśmy te nutridrinki, bardzo fajna opcja, faktycznie jest sporo różnych zależnie od schorzenia, w dozie sa w dobrych cenach.
    Cytuj
  • Kanita 28 lut 2023, 20:54
    Kupowałam jakiś czas temu większe ilości nutridrinków i sprawdziłam sobie ceny w różnych miejscach, doz faktycznie ma najtaniej uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 31 mar 2023, 12:36
    Niestety kolejna fala i również ja chorowałam. Znów sięgnęłam po Aurotynę tym razem sen. Zaczynam odczuwać jak powoli wracam do siebie. Lepiej śpię i mogę spokojnie skupić się na pracy.
    Cytuj
  • Aniczka88 29 kwi 2023, 22:46
    Spróbuj nutridrinków, można kupić w dozie, fajnie wzmacniają organizm.
    Cytuj
  • Marta8001 28 maj 2023, 12:28
    Też kupowałam w DOZ nutridrinki, mają naprawdę duży wybór, przy chorobie to super rozwiązanie.
    Cytuj
  • DianaM 24 cze 2023, 12:43
    A jak smakowo te nutridrinki? Da się to wypić? Też się zastanawiam, ostatnio dużo stresu, ciągle jakieś choroby, a w DOZ widziałam, że dużo smaków jest.
    Cytuj
  • marg_1 28 cze 2023, 16:10
    Mi smakują te nutridrinki z doz i fajne jest to, że są w różnych smakach, można zmieniać uśmiech
    Cytuj
  • jankowa 23 lip 2023, 17:29
    W DOZie ceny trzymają się bardzo fajnie, my nutridirnki tylko tam kupujemy, największy wybór i ceny ok.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum