Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak szybko test ciążowy wykrywa ciążę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak szybko test ciążowy wykrywa ciążę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • becia_koronczarka 9 paź 2010, 23:20
    Czy wiecie jak wcześnie można sprawdzić za pomocą testu czy się jest w ciąży? Wczoraj byłam w superpfarmie, na opakowaniu jednego przeczytalam, że po 6 dniach, ale co mi sie zdaje, że to taki chwyt reklamowyprzymrużenie oka Macie jakieś pewne informacje?
    Cytuj
  • Eli2010 10 paź 2010, 0:13
    Mnie też interesuje ten temat, bo jest możliwość, że zaszłam w ciążę w środku owulacji, teraz mam oznaki jak przed miesiączką (ból w podbrzuszu, obrzęk piersi i brzucha), ale okres się spóźnia już cztery dni! Nie wiem czy jest sens już robić test...
    Cytuj
  • Piekarzowa 10 paź 2010, 6:11
    Z testu się raczej niczego nie dowiesz na tym etapie, ale wczesna ciąża może dawać takie same objawy jak przed miesiączką. Ja byłam w 4 tygodniu, (jak sie potem okazało) kiedy test wyszedł naegatywny i byłam pewna, że dostanę spóźniony okres, bo objawy były takie jak co miesiącuśmiech Ale trzy tygodnie później dalej nie było, więc poszlam do gina, a to byl już 7TCuśmiech
    Cytuj
  • Ronjaa 10 paź 2010, 7:15
    Moim zdaniem diabla warte te testy! Dwa razy byłam w ciąży, a testy mówiły co innegoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • KoKoszka 10 paź 2010, 9:39
    Ja polecam taki test:

    użyłam go w 3. tygodniu ciąży i były dwie kreskiuśmiech Że to trzeci tydzień to się potem okazało u lekarza.
    Cytuj
  • Zoe87 10 paź 2010, 9:56
    Najwcześniej można zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki, wcześniej nie ma szans żeby mógł wykryć ciążę.
    Cytuj
  • caipirinha 10 paź 2010, 12:44
    A czy można zrobić sobie test wieczorem? Bo napisane jest, że można ale ponoć największe stężenie hormonów jest rano...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum