Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak szybko wyleczyć katar?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak szybko wyleczyć katar?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • franusia 5 sty 2011, 23:05
    Ludzie znacie jakieś skuyeczne sposoby na błyskawiczne pozbycie się kataru? Tak mnie rozłozyło przeziębienie, że masakra. A nie moge sobie tera pozwolić na chorowanie, bo za dwa dni jedziemy do rodzinki, gdzie maja małe dziecko i nie wpakuje im się przeiceż taka kichajaca i smarkająca, a juz urlop wzięłam i wszystko załatwoine:/
    Cytuj
  • Aurelka 6 sty 2011, 1:01
    Ja używam wody morskiej i kropli Otrivin. Tych kropli mozna uzyć tylko co kilka godzin, ale w międzyczasie często psikam tym Sterimarem (sa też inne) i powiem Ci, że po 1-2 dniach katar mi przechodzi! Chyba ta woda wypłukuje bakterie które powoduja katar. Bo Otrivin to bardziej obkurcza śluzówkę i nos się odtykauśmiech
    Cytuj
  • 77henry 6 sty 2011, 7:27
    Ja znam niezawodny sposób tylko trzeba mieć wełniane skarpety, takie prawdziwe, góralskie, co gryzą niemiłosiernieuśmiech Jak dostaję kataru to biore gorący prysznic, aspirynę, zakładam te skarpety i do łóżka. Rano jestem zdrowy.
    Cytuj
  • Grantorino 6 sty 2011, 10:25
    Rozgniatam 2-3 ząbki czosnku i na chleb z masłem, potem goraca herbata i polopiryna. w nocy zmieniam piżamę, bo jest cala mokra, ale do rana jest okuśmiech
    Cytuj
  • Hunny8 6 sty 2011, 13:37
    U mnie niestety nie działają te sposoby. Ani czosnek, ani te skarpety, chociaż fakt zawsze je ściągam po jakimś czasie, bo swędzi tak, że można oszaleć. Smaruje sobie maścią majerankową pod nosem i to ułatwia oddychanie, krople też jakieś stosuję, ale katar i tak trwa kilka dni. Ale samym katarem to chyba nie zarażasz nie?
    Cytuj
  • Lorelei 6 sty 2011, 15:46
    Na mnie wełniane skarpety działają rewelacyjnie! Też na drugi dzień nie ma sladu po katarze. Tylko musza byc naprawdę gryzące, sama welna, najlepiej z takiego góralskiego straganu pod hipermarketemuśmiech
    Cytuj
  • nouv88 6 sty 2011, 16:12
    Ja zawsze jem czosnek i piję fervex. Czasem pomaga, a czasem trzeba swoje wysmakraćprzymrużenie oka i trwa to dłuzej.
    Cytuj
  • Beetlejuice85 6 sty 2011, 18:53
    U mnie niestety zawsze się sprawdza, że leczony katar trwa 7 dni, a nieleczony - tydzieńprzymrużenie oka
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 6 sty 2011, 19:22
    Ja biore aspirin C i ze 12 rutinoscorbinów czy innych cerutinów. I obowiazkowo do łózka jak najszybciej sie da, wygrzać się porządnie!
    Cytuj
  • caipirinha 6 sty 2011, 22:39
    Podobno pomaga wymoczenie nóg w gorącej wodzie z dodatkiem soli i musztardy. Ale potem oczywiście do łóżkauśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum