Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak zlikwidować rozszerzone pory?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zlikwidować rozszerzone pory?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Bancroft 3 paź 2010, 23:27
    Szczerze mówiąc rozszerzone to nie to słowo, szukam pomocy dla mojej hm, koleżanki. Dziewczyna ma okropnie duże pory na twarzy, wygląda to okropnie i nie daje się zamaskować makijażemskrzywienie Na nosie są zanieczyszczone, widać, że z zaskórnikami. Ale na czole też są duże i na policzkach przy nosie... Chciałabym jej coś podpowiedzieć, bo widzę, że ma z tym duży problem, a nie wierzę, że nie ma sposobów na taką głupią rzecz jak PORYuśmiech
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 4 paź 2010, 0:10
    Zaprowadź koleżankę do kosmetyczki, rozszerzone pory uwidaczniają się przy zanieczyszczonej cerze, ale cięzko coś konkretnego polecić nie wiedząc jaki rodzaj skóry itp... Kosmetyczka doradzi najlepeij, ale wiem, że są zabiegi które zmniejszają pory.
    Cytuj
  • Stinaa 4 paź 2010, 1:53
    Witaj, ja mam niestety ten problem, ale staram się radzić z nim domowymi sposobami. Bywam u kosmetyczki na dokładnym oczyszczaniu, ale niezbyt często. Wiem już że podstawą jest oczyszczanie, jak skóra jest zadbana to wystarczy dobry peeling 2-3 razy na tydzień i maski oczyszczjące i ściagające pory, np z Pharmaceris. Ja te sposoby regularnie stosuję i sa efekty. Pozdrowienia dla koleżankiuśmiech
    Cytuj
  • Bancroft 4 paź 2010, 8:01
    Dzięki ja właśnie chciałavbym sie dowiedzieć raczej o domowe sposoby, bo raczej nie namówię jej na wizytę u kosmetyczki... może raz... A jaki peeling polecasz? Czy 3 x w tygodniu to nie za często?
    Cytuj
  • Stinaa 4 paź 2010, 10:41
    Nie za często jeśli się stosuje delikatne peelingi. Wszystko zresztą zależy od rodzaju cery. Ja używam enzymatycznych, np Dermiki czy AA, ale zdarza mi się pilingować codziennieuśmiech Jestem zwolenniczka teorii, że aby skóraa wyglądała ładnie i młodo należy ją często i systematycznie złuszczać.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 4 paź 2010, 11:41
    Bardzo fajna na powiększone pory jest np maska jonowa, może namówisz jednak koleżankęuśmiech Ale tak czy siak, chociaż zabieg skurczy te pory na jakiś czas, to sklonność do nich zostajeskrzywienie Trzeba się liczyć z tym, że zawsze będą trochę większe, ale odpowiednią pielęgnacją można trochę ich wygląd poprawićuśmiech
    Cytuj
  • PannaDziewanna 4 paź 2010, 14:13
    Ja też mam rozszerzone poryskrzywienie Staram się regularnie oczyszczać skórę żeby nie dopuścić do jakichś wągrów czy zaskórników... Ale prawdziwy problem mam z malowaniem, żeby to jakoś ukryć a nie uwydatnić. Znacie jakieś kosmetyki, które są w stanie te pory zatuszować?
    Cytuj
  • Stinaa 4 paź 2010, 17:13
    Ja używam zawsze pod makijaż bazy wygładzającej, jest świetna! (Sephory) a podkład to już sama musisz sobie wypróbować. U mnie się sprawdza Maybelline affinitone tylko że bez bazy dobrze wyglądał tylko na początkuuśmiech
    Cytuj
  • Paniusia 4 paź 2010, 19:44
    No właśnie bo oczyszczanie skóry to jedno, ale prócz tego koniecznie trzeba nawilżać skorę, nawet tę ze skłonnością do przetłuszczania. Z oczyszczaniem trzeba uwazać, żeby nie było zbyt agresywne, bo wtedy pobudzone gruczoly łojowe pracują intensywniej.
    Cytuj
  • Cloudy 4 paź 2010, 21:38
    Firma Clarins ma wspaniały peeling, anzymatyczny, a ekstraktami roślinnymi. Pięknie oczsyszcza i można stosować nawet przy naczynkowej cerze.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum