Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaka sprawdzona dieta najlepsza ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka sprawdzona dieta najlepsza ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • marysianka667 28 lis 2013, 15:21
    Chcę zrzucić parę kilo jeszcze przed świętami.
    Niestety nie wiem od czego zacząć.
    Dostępnych jest wiele diet i ćwiczeń ale potrzebuję czegoś sprawdzonego.
    Możecie mi coś doradzić ?
    Cytuj
  • torebka13 19 gru 2013, 21:14
    Ja też z chęcią dowiem się, może ktoś z Was stosuje i napisze dieta odchudzająca jadłospis jaki stosuje z chęcią sprawdzę na sobie jeśli podpasuje.
    Cytuj
  • Meggi85 21 gru 2013, 10:16
    Jeśli to parę kg to wystarczy zmienić trochę jadłospis, wprowadzić ruch i do picia głównie wodę. Polecam wesprzeć się niskokalorycznymi przepisami. Ja polecam dietę Cambridge, bo jest jedna z najbezpieczniejszych a jednocześnie smacznych diet na których nie jest się ciągle głodnym. http://dieta-cambridge.pl/program/stopien-5.html tutaj można podejrzeć przepisy jakie polecają rozpisane na całe zestawy dzienne.
    Cytuj
  • migo 22 gru 2013, 14:50
    Megii sprawdziłam wszystkie ich przepisy, są dla mnie jak ściąga wielki uśmiech Szczególnie polecam kurczak z soczewicą i nadziewane pieczarki .

    Cytuj
  • Kajakarz 23 gru 2013, 17:06
    najlepszy jest ruch i zdrowa żywność...
    Cytuj
  • jarzebina 12 sty 2014, 21:44
    niestety czasami to nie wystarcza... sa osoby, które nie mogą, nie potrafią schudnąć, albo do zrzucenia mają więcej niż kilka kg, wtedy potrzeba konkretnej diety, takiej na przykład cambridge
    Cytuj
  • annammm 27 kwi 2014, 23:12     (ostatnio zmieniony przez autora 27 kwi 2014, 23:13, w całości zmieniany 1 raz)
    Przecież wiemy, że chudnięcie jest długim i trudnym procesem i aby go trochę sobie ułatwić podsunę parę rad z własnego doświadczenia. Po pierwsze ustalcie sobie cel jaki chcecie osiągnąć, po drugie ułóżcie sobie do niego odpowiednią dietę czyli częstotliwość jedzenia, ilość jedzenia i jakość jedzenia. Następnie sport i tu podobnie-częstotliwość, rodzaj ćwiczeń itp. Jeśli dieta odchudzająca to zastosujmy białko. Dlaczego?Należy pamiętać, że udział białka w diecie redukcyjnej to przede wszystkim "podkręcony" metabolizm. Ilość energii, jaką organizm musi "włożyć" w metabolizm białka jest o wiele wyższy (nawet 20-30% więcej ciepła), stąd efekt odchudzający. Jak wybrać odpowiednie, pod względem zawartości białka węglowodanów czy tłuszczów no i oczywiście ceny możesz pomóc sobie stroną: [url=http://...]http://www.bcaa.pl/wiedza/odzywki-i-suplementy/10,porownanie-wpc-test-cen.html [/url] Pamiętajmy, że bez systematyczności i konsekwencji nic samo się nie zrobi. Może choć trochę pomogłam.Powodzenia
    Cytuj
  • Meggi85 25 maj 2014, 19:29
    Nic nie przychodzi łatwo ani szybko. Dla mnie nadal Cambridge to najlepsza dieta ever.
    Cytuj
  • MartynKa79 29 maj 2014, 11:00
    Wszystko ok annamm, ale nie każdy może ćwiczyć. Są całe rzesze osób, które niestety mają zakaz wysiłku i wtedy cały Twój plan zda się na nic. Takim osobom zostają diety "ostatniej szansy" - takie właśnie jak cambridge.
    Cytuj
  • 29 maj 2014, 17:42
    polecam zbalansować dietę i zażywać sporo ruchu
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum