Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaki podolog z Warszawy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki podolog z Warszawy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • erykit 30 gru 2014, 9:42
    Witam. Czy ktoś z Was był może u podologa?
    Zastanawiam się nad tym czy się wybrać. Mam problem z wrastającym paznokciem. Wstyd się przyznać ale już od prawie 5 lat. NIgdy mi to tak bardzo nie przeszkadzało ponieważ zawsze udawało sie odpowiednio je przyciąć, niemniej od jakiegoś czasu zaczynam odczuwać coraz większe dolegliwości. Myślicie,że warto jest to skonsultować ze specjalistą?
    Z jednej strony wiem,że muszę , z drugiej obawiam się trochę bólu.
    Cytuj
  • sloneczko9 2 sty 2015, 11:28
    O matko ! Ja dziwię się temu, że tak chodzisz z tym 5 lat i jeszcze nie byłeś z tym nigdy u specjalisty. Jestem zdania, że koniecznie powinieneś się wybrać na taką wizytę. Nie kosztuje to dużo , nic nie boli ( niektórzy boją się bólu ale jest to nieprawda - ból jest dopiero jak sobie zapuścisz nogę....).
    Na Wyszyńskiego 5 przyjmuje bardzo dobra specjalistka, pani Katarzyna Gaździcka: http://www.podolog-warszawa.pl/ - na stronie znajdziesz nr tel.
    Cytuj
  • erykit 4 sty 2015, 11:05
    Dziękuję za odpowiedź. Czy sama chodziłaś może do niej?
    I czy orientujesz się może czy istnieje możliwość pozbycia się tego problemu podczas jednej wizyty ?
    Cytuj
  • sloneczko9 4 sty 2015, 19:02
    Tak, chodzę do niej od czasu do czasu na pedicure. Zwykle przed wyjazdami na wczasy, aby stopy ładnie wyglądały. Ale wiem również, że zajmuje się schorzeniami związanymi z wrastającymi paznokciami. Zakłada się taki aparat (coś jak aparat ortodontyczny) który nadaje paznokciom poprawny kierunek wzrostu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum