Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jakie torebki lubicie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie torebki lubicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Jana1 5 mar 2013, 10:02
    Proste pytanie - jakie torebki lubicie nosić? Podążacie za trendami i nosicie np. wielką torbę miejską mimo że później nic nie można w niej znaleźć? Czy może małe listonoszki, w których z kolei nic się nie mieści? uśmiech
    Mnie do gustu przypadły ostatnio te markowe, ale czaję się dopiero na zakup pierwszej takiej... Pewnie padnie na coś takiego:
    Cytuj
  • VictoriaB 8 mar 2013, 9:30
    Jana1 napisał:Proste pytanie - jakie torebki lubicie nosić? Podążacie za trendami i nosicie np. wielką torbę miejską mimo że później nic nie można w niej znaleźć? Czy może małe listonoszki, w których z kolei nic się nie mieści? uśmiech
    Mnie do gustu przypadły ostatnio te markowe, ale czaję się dopiero na zakup pierwszej takiej... Pewnie padnie na coś takiego: Marc Jacobs toerbki
    Stylowe, duże, pojemne i z prawdziwej skóry - takie ja lubię uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 mar 2013, 12:29     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 12:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Najbardziej lubię torebki które są pojemne, ale z kolei nie jakieś wielkie i nieporęczne uśmiech Idealnie, kiedy z pozoru mała torebka, wiele w sobie mieści. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że w wielkiej torbie nic nie można znaleźć, ja mam stałe ułożenie najważniejszych rzeczy w torebce i zawsze łatwo mi je znaleźć uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 8 mar 2013, 14:37     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 14:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja lubię duże torby, w których pomieszczę wszystkie szpargały i zostanie mi jeszcze miejsce na więcej, coś takiego, jak - spore, poręczne i eleganckie uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 8 mar 2013, 14:45
    Torebki poręczne na co dzień czyli takie, które są pojemne, mają pasek, który można przełożyć przez ramię i do tego ładnie się prezentująuśmiech Mniej więcej w tym stylu -eleganckie, ale praktyczneuśmiech
    Cytuj
  • kamallow 7 kwi 2013, 17:17     (ostatnio zmieniony przez autora 7 kwi 2013, 17:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Jak dla mnie to przede wszystkim duża czarna torebka, pojemna i klasyczna, na co dzien nie mogę się bez takiej obyć. Koleżanka poleciła mi ten sklep internetowy z torebkami i muszę przyznać, że nie mam się do czego przyczepić, torebki są dobrej jakości a wysyłka szybka i bezproblemowa.
    Cytuj
  • ninka25 18 kwi 2013, 15:25
    Jeśli chodzi o mój styl, to najbardziej lubię pojemne torebki, mniej więcej takie beżowa torebka lub duża skórzana torebka
    Cytuj
  • zylek 20 lut 2014, 14:38
    Po prostu torebka musi mieć ciekawy styl, ładnie wyglądać, kolor powinien być oryginalny, tak by było widać, że faktycznie mam coś fajnego ;-)
    Cytuj
  • robin25 20 lut 2014, 15:14     (ostatnio zmieniony przez autora 21 lut 2014, 16:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Klasyczne czarne w średniej wielkości, żebym nie musiała za dużo tachać a jednocześnie zmieścić w środku najważniejsze rzeczy uśmiech

    ---
    http://www.bikemultisport.pl/pol_m_Rowery-Giant-367.html
    Cytuj
  • 24 lut 2014, 11:28
    Hehhhh... ja lubię każde torebki uśmiech Najczęściej chodzę z dużymi.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum