Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kobiece problemy intymne i nie tylko ...

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kobiece problemy intymne i nie tylko ...

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Damona 21 lip 2011, 14:36
    Założyłam ten wątek aby poradzić się forumowiczek, co stosujecie kiedy złapie was zapalenie pęcherza ? Nie ukrywam, że przypałętało się to cholerstwo do mnie i normalnie dostaje szału, a nie wiem co byłoby dobre, żeby się pozbyć. Byłam u lekarza i zapisał mi antybiotyk, który w ogóle nie pomaga. Zastanawiam się jeszcze czy nie byłoby dobrze kupić jakiś tabletek z żurawiną np. Urosept, lub Urextra, którą straszliwie zachwala moja przyjaciółka. Może jakieś domowe sposoby byłyby dobre ? Doradźcie coś o na prawdę mam już dość wszystkiego płacz
    Cytuj
  • turfalla 16 sie 2011, 14:17
    Ja niestety również mam problemy z pęcherzem. Jestem strasznie wrażliwa na tym punkcie. Staram się w miarę szybko reagować żeby nie dopuścić do sytuacji kiedy ból jest naprawdę tak straszny że nie daje mi funkcjonować. Jak tylko poczuję że zaczyna mnie coś tam pobolewać i częściej muszę chodzić do toalety natychmiast zaczynam brać wit.C, Urextra i ogrzewam podbrzusze. Co prawda łazienkę i tak odwiedzam ale wizyty są naprawdę już bezbolesne w porównaniu do tego co działo się wcześniej. A innym sposobem na walkę z bólem były nasiadówki o których wiem od moje babci.. Prawdopodobnie nie są zdrowe, ale uśmierzają ból. Myślę że każdy korzysta z innych sposobów, w końcu każdy z nas jest inny.
    Cytuj
  • smoke 23 sie 2011, 14:41
    A myślałem że tylko moja kobita się tak meczy... A tu widzę że nie tylko ona ... heh.. Najgorsze jest chyba to że nie jestem w stanie jej pomóc.. Bo jak?? Przecież wysikać się za nią nie wysikam.. skrzywienie Z tego co sie orientuje to nasiadówek nie robi.. tylko leży z termoforem i bierze Urextra.. a ja po pierwszym dniu boje się do niej zbliżać.. choć mówi że jest już dobrze.. w porównaniu do tego co było.. smutny Możecie mi powiedzieć jak jej pomóc?? Albo czego w tej chwili potrzebuje??
    Cytuj
  • jimmka 26 sie 2011, 14:19

    smoke jesteś w stanie jej pomóc.. Możesz jej służyć pomocą, być miłym i znosić jej humory.. wierz mi.. to jest straszny ból.. To tak jakbyś chciał wysikać coś co jest większe niż twój "przyjaciel" jest w stanie z siebie wypchnąć?? Wyobrażasz sobie jaki to ból??? Eeee.. straszny co nie?? skrzywienie NO to taki ból towarzyszy naszym częstym w tych dniach wizytom w toalecie... smutny Termofor i Urextra to moim zdaniem dobre połączenie. Ja lubię jeszcze pić sok z żurawiny, ale wiem, że nie każdemu smakuje... Powodzenia i niech moc i siła będzie z Wami przymrużenie oka
    Cytuj
  • maja002 1 cze 2012, 12:58     (ostatnio zmieniony przez autora 1 cze 2012, 13:00, w całości zmieniany 1 raz)
    niestety niedawno sama przez to przechodziłam.. częste wizyty w toalecie, ból, dyskomfort, nawet krew w moczu.. ale na szczęście nie męczyłam się z tym długo..na pewno trzeba pić dużo żurawiny, poza tym w aptece kupiłam urofuraginum, który trzeba zażywać często razem z witaminą C, poza tym nasiadówki z kory dębu też dużo dają, no i ciepłe okłady na brzuchu, ale też w dolnej części pleców, w okolicy kości ogonowej, najlepiej jakimś termoforem, bo dzięki temu wszystkiemu jakoś z tego wybrnęłam..
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Modne dodatki