Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Modne dodatki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Modne dodatki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Aquarella 27 lip 2011, 11:00
    Witam!

    Widzę, że od dłuższego czasu nie wychodzą z mody. Apaszki, szaliki i oryginalna biżuteria.
    Właśnie znalazłam w necie takie oto dodatki Sarlini ?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_257859 29 lip 2011, 10:33
    Od pewnego czasu furorę robią też torby na laptopa, wyglądające jak normalne torebki. Sama mam taką z [www]. Polecam, duży wybóruśmiech
    Cytuj
  • Gmarcin 2 wrz 2011, 8:46     (ostatnio zmieniony przez autora 5 wrz 2011, 11:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Moją ostatnio też ciągnie do jakichś dodatków, ostatni podobają jej się te Charmsy, a
    zwłaszcza rozgwiazda (bo najdroższa pewnie wielki uśmiech) No cóż, chyba będzie trzeba przeboleć te złotówki... ;]
    Do tego przeglądam sobie jeszcze różne sklepy odzieżowe, żeby sprawić jakiś ładny prezent, i muszę powiedzieć, że bardzo ciągnie mnie do tej sukienki miss sixty (pierwsza na górze), ale cena też ciekawa przymrużenie oka
    Cytuj
  • hekate 9 wrz 2011, 13:56
    Chyba wiecznie modne są również ludowe dodatki, jak właśnie apaszki z ciekawym deseniem, czy nawet kolczyki. Na wiano.eu znalazłam sporo tego typu dodatków. Moim zdaniem mogą one ożywić prawie każdy strój.
    Cytuj
  • lulka21 12 wrz 2011, 9:34
    Moda na tego typu rzeczy chyba nigdy nie minie, co roku tylko zmienia się kolorystyka. A co do tego jak wpływają one na cały stój to zależy już od osoby. Jednym będzie w takich dodatkach bardzo dobrze innym już nie.
    Cytuj
  • 13 paź 2012, 20:39
    Dodatki sa bardzo wazne.Zawsze mozna ciekawie zmienic swoj wyglad,ja kupuje tutaj bardzo oryginalne rzeczy pendientes
    Cytuj
  • VictoriaB 22 paź 2012, 15:19     (ostatnio zmieniony przez autora 22 paź 2012, 15:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Rożne dodatki do jednego ciucha mogą zrobić z niego coś co idealnie nadaje się do biura, czy coś fajnego na wieczór. Jesli chodzi o dodatki, to mogłabym kupowac bez opamietania bransoletki i kolczyki - taki świr uśmiech Znalazłm klika fajnych i tanich przez klub zakupowy - kupuję - mam juz upatrzone dwie bransoletki i parę kolczyków.
    Cytuj
  • effiq 23 paź 2012, 16:16
    ja ostatnio odkrylam sklep internetowy Fablou.com, ktory specjalizuje sie w modnych dodatkach.
    Znajdziecie tam wszystko torebki, bizuterie, apaszki i inne. Zakupilam juz dwie torebki i pasek - jestem super zadowolona uśmiech
    Cytuj
  • mietekFOG 5 sty 2013, 13:30
    Ja nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, dlatego modny dodatek dla m,nie to stylowe słuchafony wielki uśmiech A wcele nie jest łatwo takie znaleźć.
    Ostatnio natrafiłam na maja tą nutkę świeżości i nowoczesny wygląd - jak znalazł na wyprawę do sklepu czy dłuższy spaceruśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 13 sty 2013, 10:58
    ja na stilago już kilkakrotnie widziałam bardzo fajne dodatki, właśnie apaszki, czapki i bardzo fajną i kolorową biżuterię. Każdy znajdzie tam coś dla siebie uśmiech i w bardzo dobrych cenach, bo nawet 70% taniej.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum