Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Laserowa korekcja wzroku

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Laserowa korekcja wzroku

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • veganka 3 gru 2016, 19:24
    ja z kolei mogę polecić klinikę Spektrum we Wrocławiu, moja siostra leczyła u nich wzrok, robiła sobie laserowa korekcję wzroku, a szukała długo odpowiedniego miejsca, w końcu znalazła, kierowała się specjalistami jacy będą ją operować i tam znalazła najlepszych.
    Cytuj
  • Meggi85 11 gru 2016, 22:20
    Moja mama nosi się z zamiarem takiego zabiegu. Piszesz o specjalistach, a kogo konkretnie w Spektrum możesz polecić? Może uda mi się umówić ją na jakaś wizytę najpierw kontrolną.
    Cytuj
  • veganka 12 gru 2016, 12:38
    moja siostra trafiła ostatecznie do dr Marka Ćwirko, najlepszy w laserowej korekcji wzroku. Namów mamę chociaż na wizytę, może się przełamie i zdecyduje na zabieg, pamiętaj że laserowa korekcja wzroku jest bardzo bezpieczną i szybką metodą leczenia.
    Cytuj
  • jarzebina 31 maj 2017, 14:54
    Podbijam wątek.
    wiecie może jak jest u nich z terminami? To prywatnie czy na nfz?
    Cytuj
  • ZoHaHa 8 cze 2017, 12:51
    Mają umowę z NFZ, ale nie wiem czy na wszystko. No i na pewno w tym wypadku trzeba dłużej poczekać. Ja miałam zabieg prywatnie, z terminami nie było źle, ale to było rok temu, nie wiem jak jest teraz. Musiałabyś zadzwonic i zapytać, na stronie spektrum.wroc.pl mają numery telefonu i jakiś formularz kontaktowy.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum