Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zamykanie naczynek w Warszawie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zamykanie naczynek w Warszawie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • sloneczko9 21 lis 2016, 13:02
    jakim laserem najlepiej zamykać naczynka?
    ilu procentowa może byc poprawa?
    Cytuj
  • AngelikaSwie 21 lis 2016, 15:20     (ostatnio zmieniony przez autora 7 gru 2016, 14:16, w całości zmieniany 1 raz)
    sloneczko9 napisał:jakim laserem najlepiej zamykać naczynka?
    ilu procentowa może byc poprawa?
    Aktualnie z tego co wiem to najskuteczniejszy jest laser ALma. Sugeruję dowiedzieć się jakie gabinety w Twojej okolicy mają go w swojej ofercie. Wiem, ze na 100% jest w ofercie Laser de Lux. Sama sie na to zdecydowałam jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona. Efekt bardzo dobry , skóra o wiele ładniejsza.
    http://www.laserdelux.pl/warszawa/zamykanie-naczynek
    Musisz jednak wiedzieć,że jeden zabieg niekoniecznie wystarczy i często trzeba wybrać się na dwa.
    Cytuj
  • veganka 22 lis 2016, 10:46
    Sprawdź sobie ofertę w Profemedzie, u nich można zamykać naczynka laserem, a laser to dzisiaj najbezpieczniejsza i najbardziej skuteczna metoda leczenia w dermatologii.
    Cytuj
  • julitta 28 lis 2016, 16:06
    Zależy gdzie te naczynka do zamknięcia masz. Moje na twarzy w Melitusie zamykał mi lekarz laserem diodowym, ja lubię o wszystko pytać dlatego dokładnie wiem. Korzystają jeszcze z drugiego którego nazwa mi uciekła. Do tego jeszcze zamiast lasera można zdecydować się na zabiegi lampą IPL. Skuteczność zależy od ilości zabiegów i predyspozycji, ja po pierwszym widziałam już sporą poprawę. Po 3 (w odstępach czasu oczywiście) naczynek z twarzy pozbyłam się zupełnie. Za jakiś czas mam zamiar zająć się pajączkami na nogach.
    Cytuj
  • veganka 29 lis 2016, 19:21
    Ja zamykałam sobie naczynka w profemedzie, metoda nazywa się Exel V bardzo skuteczna, już po pierwszym zabiegu widoczna jest zmiana.
    Cytuj
  • hanka100 24 sty 2017, 16:58
    Myślę, że skuteczność metody zależy od przypadków. Na Twoim miejscu przeszłabym się do centrum medycznego CM Arnica, tam się zajmują medycyną estetyczną. Ja tam byłam na redukcji przebarwień i robili mi to przy pomocy lasera frakcyjnego. Zabieg przebiegł bez problemów, lekarze byli mili i pomocni przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Maxon na erekcję