Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Leczenie grzybicy paznokci... laserem

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Leczenie grzybicy paznokci... laserem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • misteddy 24 lip 2014, 13:14
    Witam. Co myślicie na temat nowego sposobu leczenia grzybicy paznokci laserem [url=http://...]link http://grzybicapaznokci.org.pl/129-2/[/url]. Podobno podczas zabiegu nie jest w ogóle uszkodzona płytka paznokci, a wszystkie grzyby są likwidowane za pomocą wiązki lasera. Ktoś by się zdecydował? uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 3 wrz 2014, 14:25
    Szybko wykryta da się łatwo wyleczyć, ale potem mogą być problemy. Wybierz się do lekarza ogólnego, a powie Ci co to jest. Na grzybice są leki takie jak Trioxal i będzie po problemie. Chociaż leczenie to kwestia kilku tygodni.
    Cytuj
  • Bartniczka 7 wrz 2014, 19:21
    Nie słyszałam o tej metodzie, ale sama miałam problem z paznokciami, nie natury grzybicznej, jednak były bardzo kruche i łamliwe oraz rozwarstwiały się straszliwie. Dermatolog polecił mi stosowanie regularnie suplementu diety Silica, ale ostrzegł jednocześnie, że efekt będzie widoczny dopiero po bardzo regularnej 3-miesiecznej kuracji.

    Zastosowałam się do jego zaleceń i dziś jestem bardzo szczęśliwą posiadaczką mocnych paznokci, bez widocznych rys, peknięć, etc. Polecam uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 8 wrz 2014, 16:00
    Własnie warto dobrze ocenić ich stan. Czasem to niedobory, a czasem to już może być choroba. Jednak z grzybicą nie ma żartow. Na leczpaznokcie.pl możana poczytać jak rozpoznać że to grzybica.
    Cytuj
  • maritka 12 wrz 2014, 16:51
    Jak miałam grzybicę, to lekarz mi zapisał doustny trioxal i bardzo skutecznie się wyleczyłam. Do tego w miarę tanio, bo podejrzewam, że taka terapia laserem to musi kosztować.
    Cytuj
  • Meggi85 17 wrz 2014, 15:58
    No właśnie pisałam powyżej o tym leku. Znalazłam też trochę o nim na stronce leczpaznokcie.pl . Może laser też działa jakoś, ale porównując to wszystko nie zdecydowałabym się na pewno.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Nietrzymanie moczu