Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nietrzymanie moczu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nietrzymanie moczu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • hanka100 22 lip 2014, 22:03
    Bardzo wstydliwy temat, ale jednak należy go poruszyć. Borykam się z problemem nietrzymania moczu. Nie byłam jeszcze z tym u lekarza i zdaję sobie sprawę że mnie to czeka. Póki co spokojnie funkcjonuję. Ostatnio jednak pojawiły mi się delikatne odparzenia. Troszkę mnie to przestraszyło. Czy to jest groźne?
    Cytuj
  • julitta 23 lip 2014, 21:24
    Odparzenia czy nietrzymanie moczu? ani to ani to nie jest groźne, ale bolesne i uciążliwe. lekarz na pewno coś poradzi. Taka pogoda że nie ma się co dziwić że pojawiły się odparzenia, przy nietrzymaniu moczu wkładki czy podpaski są konieczne niestety. Może spróbuj inne, są takie specjalne na problem nietrzymania moczu.
    Cytuj
  • june45 24 lip 2014, 9:00
    Możesz kupić Tena Lady, ale to nie jest rozwiązanie. Trzeba pójść do lekarza.
    Cytuj
  • marakujka 24 lip 2014, 10:50
    Nie jest to groźne. Proponuje poćwiczyć mięśnie Kegla, a na odparzenia najlepszy jest Sudocrem. Jest delikatny, nie podrażnia dodatkowo i łatwo dostępny w apteceuśmiech
    Cytuj
  • nitkaa 26 lip 2014, 18:18
    Też słyszałam o Sudocremie, z tego względu iż jest to dosyć uniwersalny i bezpieczny lek , może rzeczywiście powinnaś z niego skorzystać. Oczywiście pójść po poradę do lekarza też nie zaszkodzi. Chociaż też uważam, iż nie jest to groźna dolegliwość.
    Cytuj
  • julitta 28 lip 2014, 23:41
    tak chyba Sudocrem będzie najlepszy, odparzenia nie są groźne jak wszyscy piszą ale bardzo bolące i jeśli nie będziesz nic z nimi robić będą się niestety powiększać i utrudniać funkcjonowanie. Musisz dużo wietrzyć, jak posmarujesz maścią najlepiej chwile nie zakładać bielizny żeby jej zaraz nie wytrzeć. Chociaż sudocrem akurat jest na tyle fajny że dość gęsty i tak łatwo się nie wchłania w ciuchy ale troszkę brudzi i je plami, ale do sprania.
    Cytuj
  • Andrzej1259 6 lut 2015, 13:01
    Ja też mam problem z nietrzymaniem moczu. Możecie polecić mi dobrego lekarza? Najlepiej jakby to był urolog z Rzeszowa. Poszukuję kogoś sprawdzonego. W bazie lekarzy http://urologia.rzeszow.pl/lekarze jest wielu doktorów ale który dobry. Może ktoś mi polecić kogoś?
    Cytuj
  • Sajana 2 mar 2015, 6:01
    U nas, blisko Zielonej Góry, w Sulechowie, w Klinie dr Piotra Rzepki ten problem jest rozwiązywany np. laserem, oczywiście w zależności od oceny stanu zdrowia.
    Cytuj
  • jarek7 2 mar 2015, 21:42
    Moja mama miała podobny problem, robiła sobie zabieg laserowy (mona lisa touch) w centrum laseroterapii, szybko były efekty i w końcu Mama się nie krępuje wychodzić między ludzi, bo zawsze była aktywną i towarzyską osobą
    Cytuj
  • marcelv 11 kwi 2015, 12:58
    Moja mama także miała tego typu zabieg w Osteomedzie http://osteomed.krakow.pl/mona-lisa-touch/
    Aby przejść tego typu zabieg nie potrzebny jest pobyt w szpitalu, ani znieczulenie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum