FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Moda męska

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • aledwon 23 cze 2013, 1:30
    Jaki styl ubierania u meżczyzn Wam się podoba?
    Cytuj
  • Marta30S 26 cze 2013, 8:29
    na "dzikusa"wielki uśmiech
    Cytuj
  • Gmarcin 2 lip 2013, 11:57
    Mnie najbardziej odpowiada elegancki styl, tak samo zresztą u kobiety - koszule i te sprawy.
    Btw, co myślicie o tych półbutach fly london? Chcę dziewczynie sprawić coś porządnego i takie buciki wydają mi się akuratne!
    Cytuj
  • donatana 4 lip 2013, 9:34
    A czy pod mode mozna podciagnac fryzure? przymrużenie oka Bo mnie sie podobaja takie dluzsze wlosy postawione do gory, troszke roztrzepane przymrużenie oka wiecie o co chodzi? Normalnei podziwiam takich co codziennie sie stylizuja.
    Cytuj
  • fleszyn 5 lip 2013, 14:46
    Moja kobieta mówi że bardzo podoba się jej jak mężczyzna nosi zegarek, pewnie dlatego na urodziny dostałem model. Muszę powiedzieć że trafiła w 10 ponieważ sam chciałem kupić sobie taki zegarekprzymrużenie oka Świetnie się nosi i pasuje praktycznie do wszystkiego.
    Cytuj
  • miguska 15 lip 2013, 11:59
    Chyba taka klasyczna codzienna elegancja. uśmiech Tzn nie dres, nie adidasy, jakaś fajna koszula, najlepiej jednobarwna. U młodych chłopców podoba mi się też styl punkowy i grunge'owy - trampki, flanelowa koszula w kratę, kapelusz. uśmiech
    Cytuj
  • dariush 21 lip 2013, 17:33
    A co myślicie o takich ciuchach: t-shirty męskie? Mój kumpel kupuje u nich, mówi, że rzeczy są dobre jakościowo, uszyte z trwałych tkanin. Też się zastanawiam nad zakupem, ale nie wiem, czy taki styl będzie do mnie pasować. A Wam się podobają?
    Cytuj
  • ubera 22 lip 2013, 12:45
    oxytocin napisał:zdecydowanie taki uwielbiam markę Anerkjendt!
    naprawdę Ciebie taki styl podoba się u mężczyzn ?


    Cytuj
  • majesty15 29 lip 2013, 17:27
    Ja zawsze lubię kupować jakieś [url=http://] bluzki z ciekawymi wzorami [/url].
    Cytuj
  • Carmelita 31 lip 2013, 9:30
    Jak powinien ubierać się facet? Przede wszystkim z klasą i po męsku. Koszula i dobre jeansy to podstawa. Jednak nie lubię mężczyzn ubranych tak jak z wystawy H&M...
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Zabieg SlimLipo