Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Modne sukienki - jesienną porą

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Modne sukienki - jesienną porą

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Marta30S 26 paź 2012, 12:10
    Jakie modne sukienki nosicie jesienią?
    Zostawiam przekirowanie do sklepu solara - tam z takich cieplejszych, ale na czasie sporo opcji jest. No i proszę o informację gdzie Wy się zaopatrujecie i na co warto w sieci zwracać uwagę przy kupowaniu takich typowo jesiennych ubrań dla kobiet uśmiech
    Cytuj
  • Adasia01 31 paź 2012, 23:59     (ostatnio zmieniony przez autora 1 lis 2012, 0:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Solar ma rzeczywiście ciekawą ofertę sukienek, ktore z powodzeniem załozysz jesienią czy na zimę, przy tym nie są bure i smutne-nareszcie na tą specyficzną porę roku jest wybór dobrej jakosci sukienek z dobrego marterialu i w zywych kolorachuśmiech Ja chetnie kupuję na jesien sukienki pod które mozna zalozyć cienki golfik albo czarną bluzkę czy koszulę.Mam kilka sztuk tego typu sukienek z Mango (ubiegłe sezony, w tym nic mi sie nie podoba) i sa na tyle uniwersalne ze moge pod nie załozyć rajstopy albo legginsy. Polecam tez poszperanie w TK MAXX mozna tam namierzyc bardzo ciekawe w kroju i markowe kiecki w niskich cenachuśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 2 lis 2012, 10:01
    Dziękiuśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 8 lis 2012, 22:11
    Fajne sukienki są na stilago.pl - można za nawet 70% taniej kupić znane marki europejskie, które w sklepach tradycyjnych często są dużo droższe uśmiech
    Cytuj
  • Gmarcin 9 lis 2012, 12:14
    Chyba wszystkie sklepy oferują jesienią nową kolekcję. W TS można też znaleźć sukienki na jesień i zamówić przez net.
    Cytuj
  • VictoriaB 22 lis 2012, 15:21     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lis 2012, 15:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Świetne sukienki mają oba sklepy uśmiech, oba są moimi ulubionymi, a sukienkę na jesień już mam, oczywiście w kolorze butelkowej zieleni.
    Cytuj
  • Swojezdanie 23 lis 2012, 11:39     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lis 2012, 11:39, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja postawiłam w tym roku na klasykę z odrobiną szaleństwa - ubiór do pracy nie musi być nudny przymrużenie oka wybrałam szarą dzianinową sukienkę z delikatnie rozkloszowanym dołem, urozmaiceniem są czarne gwiazdki. Na jednej sukience się nie skończy, więc chętnie pooglądam Wasze propozycje, dzięki za linki uśmiech
    Cytuj
  • just12345 13 sty 2015, 15:26
    Ja uwielbiam chodzić w sukienkach, czuję się w nich dobrze, kobieco wielki uśmiech na jesień kupuję bawełniane, niekoniecznie muszą być obcisłe, ale także w gre wchodzą rozkloszowane. uśmiech
    Cytuj
  • koonik 14 sty 2015, 0:07
    W sukienkach, drogie panie, zawsze wyglądacie najpiękniejuśmiech
    Cytuj
  • pistacja 14 sty 2015, 11:00
    Ja bardzo lubię [url=http://domodi.pl/sukienka-bombka]sukienki bombki[/url] i myślę, że odpowiedni fason nada się zarówno na cieplejsze jak i chłodniejsze pory roku. Poza tym nie gardzę też sukienkami dzianinowymi, w których jest ciepło uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum