Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Mój sposób na pryszcze ;) domowe maseczki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mój sposób na pryszcze ;) domowe maseczki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Asiaaa78 12 paź 2012, 17:55
    Jak zawiodą kosmetyki z drogerii i wydacie na nie kase warto spróbowac domowe tańsze sposoby na oczyszczenie cery i usuniecie pryszczy zanieczyszczeń uśmiech polecam przepisy z tego linku ;
    Cytuj
  • VictoriaB 22 paź 2012, 15:11
    Maseczki z płatków owsianych sa dobre. Płatki owsiane maja działanie oczyszczające. A maseczka jest prosta - trzeba zalać płatki wodą, poczekać , aż zrobi się papka i tą papę nałożyć na twarz.
    Cytuj
  • alako 22 paź 2012, 23:34
    ja próbowałam wszystkiego na trądzik i żadne domowe sposoby mi nie pomogły skrzywienie
    dopiero po leczeniu (kompleksowym: dieta, tabletki, smarowidła....).
    Z trądzikiem się chodzi do dermatologa, dziewczyny, pamiętajcie!
    Cytuj
  • katryn 23 paź 2012, 0:03
    ponoć trzeba uaktywnić drożdże, od zewnątrz i od wewnątrz... zna ktoś jeszcze przepis? mama mi opowiadała o "piwku z drożdży" do picia.... ktoś stosował takie "kuracje"?
    Cytuj
  • silvermb 30 paź 2012, 22:59
    A ja polecam kompleksową pielęgnację kosmetykami naturalnymi, która jest wsparciem leczenia dermatologicznego:
    - oczyszczanie: Essential Care Żel do mycia twarzy Cytryna i Drzewo Herbaciane
    - tonizacja: Antybakteryjny tonik ze srebrem Invex Remedies
    - kremy i maseczki: seria Alva Rhassoul zwłaszcza glinka alva rhassoul, sprawdza się też Organix Naturalny żel przeciwtrądzikowy do zastosowania punktowego i Organix Krem matujący kontrolujący wydzielanie sebum dla cery tłustej i mieszanej.
    To sprawdzone i dobre kosmetyki, które nie podrażniają i nie uczulają skóry (jedynie osoby z alergią na olejek lawendowy powinny unikać kosmetyków alva rhassoul)

    Do pielęgnacji specjalnej na trądzik polecam też olejek z drzewa herbacianego np. Alva Olejek z drzewa herbacianego z kroplomierzem - oryginalny, organiczny i łatwy w użyciu.
    Warto sięgnąć też po olejek arganowy, który ma wiele cennych właściwości m.in. wspomaga leczenie trądziku.

    Na początek wystarczyuśmiech


    Cytuj
  • Sylwiax 12 lis 2012, 13:00
    Domowe maseczki często są robione w złych proporcjach, jeśli już chcecie czegoś co jest naturalne to polecam kosmetyki z serii trądzikowej firmy Melaleuca, mają w ofercie tylko naturalne produkty więc i działanie jest lepsze. Osobiście polecam
    Cytuj
  • zlotyklos 7 wrz 2013, 13:07
    na pewno te informacje się przydadzą, co do tego nie mam wątpliwości, tylko też myślę, że warto z umiarem te domowe sposoby wykorzystywać, żeby sobie nie zrobić krzywdy. Ale też tutaj http://kobieta.onet.pl/uroda/twarz-i-cialo/jak-skutecznie-pozbyc-sie-tradziku-3-kroki-do-pieknej-cery/vfpwc jest bardzo fajnie napisane,jak w 3 krokach, wcale nie trudnych uzyskać piękną cerę.
    Cytuj
  • Idraidra 9 wrz 2013, 9:39
    A jakie macie opinie o tak zwanych "parówkach"? Robić czy nie?
    Cytuj
  • karolbin1 26 wrz 2013, 17:59
    na pryszcze polecam TTO żel , który wiadomo, trzeba regularnie stosować ale efekty są!
    Cytuj
  • zylek 28 paź 2013, 16:54
    A czemu nie kosmetyki ekologiczne?
    Dobre kosmetyki ekologiczne wcale nie muszą być drogie, a z pryszczami poradzą sobie rewelacyjnie...
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Odleżyny