Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Odchudzanie gdzie na wczasy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odchudzanie gdzie na wczasy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • konto_usuniete_303761 14 mar 2013, 17:46
    Nowe wczasy odchudzające z fajnym programem ruchowym m.in. Zumba organizuje Ośrodek Wypoczynkowy "krokus" w Kościelisku. Jesli chcecie schudnąć to nalezy się jednak nastawic na nie kupowanie w sklepie produktów bo dieta jest obliczona na 1600 kcal.
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 15 mar 2013, 12:35
    Ja jadę na wakacje nad jeziora polskie np - i pływam co sił, żeby schudnąć
    Cytuj
  • 17 mar 2013, 8:20
    Ja mogę polecić wam moje gospodarstwo agroturystyczne, które znajduje się w Puszczy Białowieskiej blisko Zalewu Siemianówka. Na wczasy odchudzające w sam raz. Swoim gościom gwarantuje prawdziwe zdrowe jedzenie nie przetworzone a tereny otaczające mój dom zapewniają czynny wypoczynek i gubienie zbędnych kilogramów.
    Cytuj
  • Rud25 14 kwi 2013, 17:47
    Super sprawa takie wczasy.
    Cytuj
  • Blue89 1 sie 2013, 20:29
    Najważniejsze to trzymać dietę w domu , bo taki turnus nie trwa długo.
    Cytuj
  • Gaal 6 sie 2013, 12:39     (ostatnio zmieniony przez autora 5 gru 2013, 9:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja polecam kilkudniowe warsztaty jogi. Odchudzają, relaksują, czego chcieć więcej. Ja byłam u znanej joginki z Tucholi i nie żałuje, odpoczęłam jak nigdy, wyciszyłam się i do dziś miło wspominam wielogodzinne praktyki i obłędne jedzenie wielki uśmiech


    Cytuj
  • finto 6 sie 2013, 14:24     (ostatnio zmieniony przez autora 6 sie 2013, 14:25, w całości zmieniany 1 raz)
    ja proponuję Bieszczady. zrobić sobie obóz wędrowny uśmiech świetna sprawa polecam





    Cytuj
  • zylek 4 paź 2013, 14:07
    Na wczasach odchudzających na pewno stracisz na wadze ;-)
    Cytuj
  • olanowik 7 paź 2013, 10:18
    Jeśli wybieracie się na wczasy odchudzające, a w tym czasie spodziewacie się miesiączki to polecam rewelacyjny sposób na jej opóźnienie o parę dni. Na mnie zawsze on działa a efekt jest taki, że wczasy spędzam bez żadnych boleści miesiączkowych. Tabletki nazywają się Norethisterone.
    Cytuj
  • indonezja 17 cze 2014, 10:52
    jak chcesz to obczaj sobie ten hotel http://www.aquariusspa.pl/ bo wiem ze mają tutaj wlasnie takich wczasy odchudzające - trwaja chyba dwa tygodnie i naprawde można sie zmeczyc i zrzucic zbedne kilogramy uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum