Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Prezent dla małżonki, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla małżonki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Mira_K 3 sty 2014, 19:18
    Albo prostownicę też się przyda uśmiech
    Cytuj
  • zuzia83 19 sty 2014, 20:34     (ostatnio zmieniony przez autora 28 sty 2014, 16:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Może raczej coś z bużiterii? Z ubraniami możesz niekoniecznie trafić ... Naszyjnik z pereł w delikatnym kolorze będzie bardzo dobrym prezentem - kobiety to lubią - newcraft.eu takie tam mają.
    Cytuj
  • jimmka 27 sty 2014, 20:22
    Może ładny szal lub chustę, zobacz. Tutaj nie ma dużego ryzyka, bo czegokolwiek nie kupisz, to żona sobie ciuszek do tego znajdzie w szafie język Oczywiście dobrze by było kierować się jej upodobaniami kolorystycznymi ale taki "delikatny" prezent zawsze przejdzie uśmiech)) gwarantuje wielki uśmiech
    Cytuj
  • Mira_K 29 sty 2014, 11:31
    Jak z pereł to może bardziej coś w tym stylu co ta zawieszka z apartu. Sama mam na nią ochotę , może na walentynki mi wpadnieuśmiech
    Cytuj
  • mike012 14 sie 2019, 14:49
    Zobacz na zegarki Elixa, to porządna marka i ma bardzo gustowne zegarki.
    Cytuj
  • karmelcia 11 wrz 2019, 17:08
    Wino też może być dobrym prezentem, ja bardzo lubię i staram się za każdym razem próbować czegoś nowego, posmakowało mi musując wino różowe casa pecunia, bardzo lekkie i przyjemnie bąbelki musują na podniebieniu.
    Cytuj
  • Krawat 16 wrz 2019, 13:52
    Jaki prezent kupić to jest zależne od wielu czynników. Kobiecie jest ciężko dogodzić, że tak powiem. Mi zazwyczaj znajoma podpowiada co będzie miało największy sens. Idąc jej tropem kupiłem na początku lata stopki Gatta przy czym okazało się, że nie miała wcześniej z żadnymi do czynienia. Jak widać można wykorzystać przy odrobinie szczęścia element zaskoczenia uśmiech
    Cytuj
  • truska 24 wrz 2019, 9:27
    nie jedna kobieta się ucieszy z lokosuszarki, sama mam babyliss as 520e, super wygląda, jest złota i wygląda bardzo elegancko. Super układa włosy, ma jonizację czyli dodatkowo wygładza i nabłyszcza włosy podczas ich suszenia i układania.
    Cytuj
  • jeff22 11 wrz 2020, 15:51
    Ostatnio zrobiłem romantyczną kolację, polędwiczki w sosie grzybowym, do tego jej ulubione wino czerwone oak view półwytrawne, świetnie się nadaje na taką okazję.
    Cytuj
  • pajkama 20 gru 2020, 16:49
    Ja też bym postawiła na jakieś urządzenia do układania włosów sama jestem fanką sprzętów do układania włosów, kupiłam sobie lokówkę curl styler babyliss, jest świetna, robi piękne, luźne loki, bardzo mi się podoba jak włosy wygladają po użyciu i w sumie szybko się to robi.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum