FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prostownica

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • adammaj 10 wrz 2017, 21:08
    Cześć, poszukuję podpowiedzi na temat prostownicy do włosów. Jakiej używacie, zastanawiam sie nad dwoma modelami z babyliss, do tej pory miałem starą już taką prostownicę, która niedawno własnie dokonałą swojego żywotu skrzywienie chciałbym coś z regulacja temperatury, możecie mi coś podpowiedzieć?? Potrzebuję prostownicy do salonu fryzjerskiego, zaczynam praktyke i chce miec swój sprzęt.
    Cytuj
  • zataraa2 24 paź 2017, 11:13
    Mam prostownicę babyliss, działa bardzo dobrze, jest solidnie wykonana, prostuje w kilka chwil, nagrzewa sie bardzo szybko, mogę sobie szybko zrobić włosy rano, mojej można używać też na wilgotnych włosach
    Cytuj
  • Ka_sia 9 lis 2017, 9:59
    Ja posiadam prostownice z Philipsa, jestem z niej bardzo zadowolona. Jest opcja regulacji temperatury, która działa świetnie.
    Cytuj
  • izapixi 7 gru 2017, 11:41
    Widziałyście tą nową serię od babyliss? Jest tam prostownica z czujniiem który sam dopasowuje temperaturę i pilnuje zeby nie była za wysoka, no i oczywiście ma jonizację, dla wlosów super rzecz bo są gładsze
    Cytuj
  • blotka 19 sty 2023, 7:57
    Ja sama niedawno zamawialam prostownice, bo moja poprzednia po wielu latach po prostu zdechła xD udalo mi sie w promocji znalezc
    Cytuj
  • pauza28 24 sty 2023, 22:47
    i jaki model wybralas? ja wlasnie szukam czegoś sprawdzonego uśmiech
    Cytuj
  • blotka 25 sty 2023, 12:06
    A no ja klasycznie remingtona przymrużenie oka na notino jak cos to masz spory wybor takich sprzętów do włosów , to na pewno cos wybierzesz w zaleznosci od tego ile chcesz kasy przeznaczyc
    Cytuj
  • pauza28 25 sty 2023, 21:38
    wlasnie sporo osob poleca tą marke, musze sobie wejsc i cos wybrac bo dlugo bez prostownicy nie pociagne xD
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: stres