Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Psychoterapia w innym języku - jest coś takiego?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Psychoterapia w innym języku - jest coś takiego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • barla 19 lut 2015, 17:58
    Może ktoś z was się orientuje, czy gdzieś w Warszawie można iść na psychoterapię w innym języku niż polski? Mam znajomą, która twierdzi, że potrzebuje psychologa, ale jest ona Rosjanką i nie radzi sobie zbyt dobrze w języku polskim. Zna za to angielski i niemiecki. Może ktoś z was coś wie?
    Cytuj
  • tyrion 20 lut 2015, 12:08
    No oczywiście, że jest! Na przykład w Warszawie, w Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk przyjmuje pani Melissa Hernandez- Jaczewska, która prowadzi psychoterapię w jeżyku angielskim i hiszpańskim. Myślę, że spokojnie możesz ją polecić swojej koleżance, bo to naprawdę dobra specjalistka, a ta poradnia psychologiczna jest jedną z najlepszych w kraju, jak słyszałem. Mam zresztą kilku znajomych, którzy w ten czy inny sposób korzystali z ich usług i wszyscy są zadowoleni.
    Cytuj
  • helenaa91 13 kwi 2018, 11:39
    Niewielu specjalistów prowadzi terapie w innych językach, a jeśli już, to raczej w angielskim. Na psychomedic.online prowadzą psychoterapie przez internet, takie w formie wideo-rozmów, także po angielsku - powinni pomóc, na plus, że nie trzeba wychodzić z domu.
    Cytuj
  • marysia8383 18 lut 2019, 11:10
    Jest. W Psychomedic jest taka możliwość. Generalnie klinika otwarta jest na innowacje. Możesz skorzystać z terapii online, z konsultacji telefonicznych, z wizyt domowych... Nie wiem czy wszystkie "kanały" prowadzone są w języku angielskim, ale warto zadzwonić i dopytać.
    Cytuj
  • iwika 26 lut 2019, 11:25
    Dokładnie. Sporo specjalistów jest mają. W klinikach, dostępnych online, a także jest możliwość zorganizowania wizyty domowej. Myślę, że najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u źródła. Jestem pewna, że pomogą.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Wyjazd a biegunka
Następna: Portale randkowe