Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wyjazd a biegunka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyjazd a biegunka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • hanka100 18 lut 2015, 20:09
    Od dwóch dni jesteśmy poza domem, spędzamy z rodziną ferie. Ale za pięknie być nie może. Dziś rano dopadła mnie biegunka, teraz pojawiła się u męża. Ja wzięłam stoperan by jakoś dzień przetrwać, choć początkowo pomógł to teraz czuję się okropnie skrzywienie Są jakieś SKUTECZNE leki na biegunki? Takie które szybko działają?
    Cytuj
  • niespodzianka99 19 lut 2015, 14:04
    Spróbuj może jakiegoś innego leku, zapytaj w aptece, a jak nie przejdzie to udaj się do lekarza. Może to tylko zwykła niestrawność.
    Cytuj
  • brygida39 19 lut 2015, 14:59
    Jedliście w restauracji może? Kurcze, omijałabym szerokim łukiem to miejsce, czasami to zależy od jedzenia jakie spożywamy.. niestety.
    Cytuj
  • nitkaa 20 lut 2015, 10:14
    Zgadzam się, na pewno musieli gdzieś trafić na restauracje gdzie dawali jedzenie z poprzednich dni. Zauważyłam, że jest to coraz częstsze zjawisko. Myślę, że stoperan był niezbyt dobrym pomysłem, bo ten środek to taki stoper, który jedynie co dobrze robi to niszczy organizm dając jedynie chwilową ulgę. Jeżeli szukacie czegoś co pomoże to sprawdźcie czy może nie braliście ze sobą Smecty, jeżeli nie to w większości miejsc ją dostaniecie.
    Cytuj
  • julitta 20 lut 2015, 10:40
    stoperan to taki korek, blokuje odejście zostawiając wszystko w środku, nie ma się co dziwić że Ci w brzuchu fiksuje. Też bym sięgnęła po Smectę i zrobiła sobie głodówkę, być może to jakiś wirus? nie koniecznie musi to być zatrucie, jeśli nie macie gorączki itp. to nie chodziłabym do lekarza, powinno przejść.
    Cytuj
  • szarlottka 1 paź 2015, 15:02
    To może idź z tym do lekarza? Mi się wydaje, ze może to być [url=http://no-spa.pl/08_article_przyczyna_zjn.html]zespół drażliwego jelita[/url]. Sporo osób go ma ale nie zdaje sobie z tego sprawy przypisując objawy jakimś nieświeżym potrawom które zjedli. Da się to leczyć i łagodzić objawy.
    Cytuj
  • petarda 1 paź 2015, 23:34
    stoperan doraźnie, ale jeśli nie minie to lekarz, trzeba badania zrobić, czy to nie jakaś bakteria, może antybiotyk będzie potrzebny
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum